Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Скоро в Дубаї відкриють ще одну унікальну будову

7377.jpg
 

Цей об’єкт стане, мабуть, найбільш спірним проектом за всю історію Дубая. Початок будівництва цього об’єкта викликало шквал обговорення в еміраті. Жителі Дубая поділилися на дві половини – ті хто за, і ті хто проти будівництва цього об’єкта.Вагомим аргументом тих, хто був проти будівництва, став незвичайний зовнішній вигляд майбутнього об’єкта.

Будова дійсно виглядає трохи дивно. Зовні вона нагадує звичайну раму для картини: дві 150-метрові вежі з’єднані між собою 100 метровим мостом.

frame_212031

Зводиться даний об’єкт на території парку, на межі старого і нового Дубая, і буде служити оглядовим майданчиком, яка дасть можливість побачити старий і новий Дубай немов на двосторонній картині. З оглядового майданчика відкриються панорамні види на місто, які можна буде сфотографувати або зняти на відеокамеру.

Для підйому на вершину арки на об’єкті будуть встановлені ліфти зі скляними стінками, які дозволять відвідувачам насолоджуватися мінливої ​​картиною під час підйому або спуску. Для відвідувачів також буде відкрито панорамне кафе.

Як відзначають в муніципалітеті Дубая, Dubai Frame стане однією з визначних пам’яток емірату. Очікується, що Дубайська рама буде приймати більше 2 млн. Туристів на рік.

Джерело: budport.com.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно