Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Slip House. Сучасний офісний будинок в британському стилі

17668.jpg
 

Побудованому на півдні Лондона за типовим проектом терасувати дому Slip House площею 200 м2 присвоєно 5-й рівень сертифіката екобудівництва Code for Sustainable Homes. Ця будівля втілює найсучасніший підхід до будівництва та використання житла.
Будинок для роботи і відпочинку

Котедж складається з трьох поверхів, які зовні мають вигляд прямокутних паралелепіпедів, розміщених один на одному з деяким зміщенням.

Верхній поверх, оточений стінами з напівпрозорих скляних «дощок», які по висоті виходять за рівень даху, формує своєрідний «небесний сад».

Він застосовується не тільки як затишне приватний простір господарів, але і для регулювання температурного балансу будинку.

енергоефективні технології

Будівля оснащена тепловим насосом, який акумулює в землі отриману сонячну енергію.Озеленена дах має систему збору дощової води.

Ці фактори в комплексі з механічною системою вентиляції з рекуперацією тепла роблять Slip House одним з найбільш енергоефективних житлових будинків у всій Великобританії.

Будинок для фрілансерів

За словами творців, котедж призначений для відокремленої роботи і життя в умовах мегаполісу. Проект оптимальний для віддалених співробітників великих компаній і власників невеликих фірм, створених за принципом SOHO (від англ.Small Office / Home Office – «Малий офіс / домашній офіс»).

Споруда має гнучке планування і може являти собою одну або дві квартири для приватного проживання. При цьому нижній поверх будинку може бути відведена під офіс.Несучі бічні стіни дозволяють формувати великий простір з відкритим плануванням, яку можна оптимізувати під різні потреби.

Джерело: superdom.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно