Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Словаччина сприятиме Україні у створенні індустріальних парків

689.jpg
 

Зараз Словаччина – країна № 1 в світі по виробництву автомобілів на душу населення
Керівник нацпроектів «Індустріальні парки України» і «Технополіс» Віктор Кривенко відвідав ряд високотехнологічних парків Словаччини, ознайомився з історією їх створення та функціонування, а також інструментами, які використовувала ця країна в світовій боротьбі заінвестора, – повідомляє прес-служба Держінвестпроекту.

«Словаччина з населенням в 5 млн осіб має 71 діючий індустріальний парк. Державна підтримка становить до 50% від вартості проекту.Визначено податкові пільги і преференції для інвесторів в залежності від обсягу інвестицій, компенсуються витрати на створення робочих місць і частково капітальні витрати інвесторів.Подібні інструменти є дуже дієвими для іноземних інвесторів, і, як результат, зараз Словаччина – країна № 1 в світі по виробництву автомобілів на душу населення », – розповів В. Кривенко.

В ході зустрічі з представниками уряду Словаччини та провідними фахівцями в цій сфері досягнуті попередні домовленості щодо застосування набутого досвіду в Україні.Також словацька сторона зацікавилася участю в Київському міжнародному економічному форумі «Україна: із третього світу в перший».

«Додатково ми організуємо зустріч з українськими економістами, щоб вони переконалися в реальності поєднання вільної економіки із стимулюванням пріоритетних галузей і створенням точок зростання. Для цього створені всі умови саме в Євросоюзі », – додав В.Кривенко.

Джерело: bagnet.org

Возможно, Вам также будет интересно