Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Собівартість будівництва в Києві виросла

394.jpg
 

Будівництво житла та комерційної нерухомості стало дорожче.
З початку 2014 собівартість будівництва в Києві виросла на 15-20%. Про це повідомляють аналітики компанії «АИММ-ГРУП».

Згідно з даними компанії на сьогоднішній день середній показник вартості будівництва в столиці становить 5 тис. грн. за кв. м.без урахування вартості землі. За останній місяць цифри зберігаються в межах 5-6 тис. грн.

«Зміна собівартості пов’язано із збільшенням рівня інфляції та ризиків замовника у зв’язку з нестабільною ситуацій в країні», – коментує дані Ганна Іскіердо, директор компанії «АИММ-ГРУП».

Зведення житлового будинку без урахування витрат на інфраструктуру при цьому обходиться в 6 тис. грн. за кв. м., торгового – 8-10 тис. грн. за кв. м без обробки площ орендарів, офісного – 7-8 тис. грн. за кв. м.

За її словами в той же час мінімальна вартість будівництва одного квадратного метра житла становить 3 тис. 500 грн. кв. м, максимальна може досягати в Києві 7 тис. грн. кв. м.

«На собівартість будівництва впливає безліч факторів: правильне управління проектом, раціональні архітектурні та проектні рішення, необхідність підводити до ділянки додаткові інженерні мережі, вартість землі та використовуваних будматеріалів, об’єктиінфраструктури та інше. Саме тому собівартість будівництва у кожного окремого об’єкта різна », – говорить експерт.

Джерело: 100realty.ua

Возможно, Вам также будет интересно