Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Собівартість будівництва в Києві з початку року зросла на 20%

397.jpg
 

Собівартість будівництва 1 кв. м житлової та комерційної нерухомості в Києві з початку 2014 зросла на 15-20% і без урахування вартості землі станом на липень становить 5 тис. грн.
Про це повідомила УНІАН прес-служба проектної компанії “АИММ-ГРУП” (Київ) з ​​посиланням на аналітиків компанії.

“Зміна собівартості пов’язано із збільшенням рівня інфляції та ризиків замовника у зв’язку з нестабільною ситуацією в країні”, – цитує прес-служба директора “АИММ-Групп” Анну Іскіердо.

За даними компанії, без урахування витрат на інфраструктуру собівартість будівництва 1 кв. м житлової нерухомості в столиці до теперішнього часу складає близько 6 тис. грн, офісної – 7-8 тис. грн, торговельних об’єктів без внутрішньої обробки площ орендарів – 8-10 тис.грн.

При цьому мінімальна собівартість будівництва 1 кв. м житла в Києві складає близько 3,5 тис. грн, а максимальна може досягати 7 тис. грн.

Разом з тим, Іскіердо зазначила, що на собівартість будівництва впливає безліч факторів, серед яких правильне управління проектом, раціональні архітектурні та проектні рішення, необхідність підводити до ділянки додаткові інженерні мережі,вартість землі та використовуваних будматеріалів, об’єкти інфраструктури та інше.

“Саме тому собівартість будівництва у кожного окремого об’єкта різна”, – пояснила директор “АИММ-Груп”.

Джерело: ubr.ua

Возможно, Вам также будет интересно