Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Soft House – проект м’якого гнучкого будинку, який працює від сонячної енергії

8927.JPG
 

KVA Matx’s Soft House є концепцією, де всі будівля покрита шторами і текстилем для збору сонячної енергії.

Очікується, що Soft House зможе виробляти стільки електрики та інших необхідних ресурсів, щоб забезпечувати будівлю 50% необхідної енергії.Очікується, що будівля зможе створювати до 16,000 ват-годин електроенергії. За задумом Шейли Кеннеді, Soft House – не тільки енергоефективний і екологічно чистий будинок, який стане адаптуємим простором для життя, але і миє відмінно послужити як робочого місця.

Soft House отримав свою назву від так званого “м’якого шляху”, концепції різних джерел енергії в розподіленої системі, які працюють разом. Автор цієї ідеї – Аморі Ловинс з Rocky Mountain Institute, які придумав її ще в 1970 році.І ми задумали над тим, як ми могли б створити збірний будинок, який буде обладнаний адаптивної альтернативною системою енергетики, яку домовласник може підлаштувати до його або її енергетичним потребам і можливостям бюджету, – пояснила Шейла Кеннеді.

У KVA Matx представили власне рішення енергетичних проблем, які забезпечать будинок постійним струмом за рахунок відновлюваної енергії для різних робочих інструментів і девайсів.Концепція заснована на існуючих матеріальних можливостях органічних фотоелектричних нанотехнологій. Основою “м’якого дому” послужили прототипи текстилю, який здатний збирати енергію від Vitra Design Museum.

Soft House забезпечить свого власника гнучким і текучим простором, який можна міняти і підлаштовувати під свої потреби. По всьому будинку розташовані штори, які поглинають сонячну енергію.Їх можна пересувати, з’єднувати або знімати, миттєво створюючи нові кімнати або величезну вітальню. Також сонячні штори можна рухати в залежності від часу доби, що дозволить змінювати освітленість будівлі і, знову ж, економити на електроенергії.

Для цього штори можуть змінювати ступінь щільності. Спеціально для цього проекту був розроблений параметричний дизайн програмного забезпечення. Крім того, крім складаний центральний завісу можна перетворити в підвісну люстру.

У Soft House вже точно не доведеться турбуватися про заряді батарей гаджетів – їх можна буде зарядити в будь-якій частині будови, так як скрізь будуть потрібні розетки і роз’єми.

Крім того, в будинку майбутнього буде встановлений сонячний підігрівач їжі, який буде працювати за рахунок напилених на поверхню сонячних клітин. Ця ж технологія дасть можливість стінах і стелі світитися вночі.

Джерело: solarpanels.com.ua

, , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно