Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Сьогодні покупці житла знаходяться в положенні “сліпих кошенят” – експерт

2434.jpg
 

Кон’юнктура вторинного ринку нерухомості сьогодні не дозволяє покупцям побачити реальні ринкові ціни квартир і будинків.

Про це говорять результати досліджень, проведених фахівцями служби маркетингу компанії «ХАН (Харківське агентство нерухомості)».

За оцінками ріелторів, різниця між ціною, за якою об’єкт виставляється на продаж і його ринковою вартістю сьогодні може досягати 30%.

«Покупці орієнтуються на ціни, за якими об’єкти розміщуються на профільних сайтах, у відповідних виданнях і на інших рекламних майданчиках. При цьому продавці вказують ту вартість, яку вважають за необхідне.І вона, найчастіше, обгрунтована тільки спогадами про те, скільки коштував продаваний об’єкт, наприклад, рік тому. Проте ж ситуація на ринку змінилася і фактична платоспроможність покупців знизилася.Отже, реальна ринкова ціна, за якою об’єкт дійсно куплять, теж стала нижче. Але покупці цього не бачать, оскільки орієнтуються на ціни пропозиції.А між тим різниця істотна: так, середня ціна, за якою в кінці 2014 пропонували купити квартиру в Харкові, становила еквівалент 927 доларів за квадратний метр. А середня ціна угод за цей же період склала еквівалент 731 долара.Тобто «розбіг» склав майже 200 доларів за метр або 21% », – повідомила керівник компанії« ХАН »Світлана Якимова.

Експерт також зазначила, що в деяких випадках навіть традиційна поступка в 3-5% від вартості об’єкта не здатна перекрити різницю між заявленою та ринковою цінами будинку або квартири.«При заявленій ціні 40 000 доларів поступка в 5% від продавця становить близько 2000 доларів.Але якщо припустити, що реальна ринкова ціна цього об’єкта на сьогодні становить 30 000 доларів, то, навіть з урахуванням поступки, покупець переплачує 8000 доларів », – підкреслила Світлана Якимова.

Покупцям для того, щоб захистити свої інтереси, слід зосередити увагу на пошуку мотивованого продавця, якому необхідно вирішити житлове питання якомога швидше. Мотивом може бути переїзд, потреба роз’їхатися, і так далі.Саме гостра необхідність у реалізації об’єкта сьогодні є тим фактором, який підштовхує власників житла до здійснення угоди за ціною, максимально наближеною до ринкової, вважає фахівець.

Джерело: realt.ua

Возможно, Вам также будет интересно