Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Спа-комплекс у В’єтнамі

18117.jpg
 

Проект Pure Spa, що належить п’ятизіркового готелю Naman Retreat в Дананге, був розроблений в’єтнамської дизайн-студією MIA Design Studio.
Концепцію місця, призначеного для відпочинку і оздоровлення, автори вирішили розкрити через єдність архітектури з навколишньою природою, в результаті чого важливою складовою образу стали вертикальні сади.

З 15 процедурних кабінетів, розташованих в спа по круговому принципом, відкриваються панорамні види на навколишнє зелень і лотосові ставки.Простір лобі, організоване в центральному холі, знаходиться під відкритим небом, а для занять йогою, гімнастикою і медитацій в саду організована лаундж-зона.

У будівлі підтримується природна вентиляція.Внутрішні простору захищені від сонця за допомогою гратчастого фасаду, який перетворює пекучі промені в приємну гру світла і тіні. Внутрішні простору спа-комплексу плавно перетікають одна в одну, переходячи в результаті в навколишній ландшафт.У приміщеннях створені додаткові острова для рослин, що робить їх ще і повноправною частиною інтер’єру.

Джерело: admagazine.ru

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно