Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Споживачам будуть повідомляти про причини і терміни відключення електроенергії

5255.jpg
 

Про причини і терміни обмеження та / або відключення електроенергії підприємства повідомляють споживачам через ЗМІ, в тому числі на офіційному веб-сайті, не пізніше наступного дня.

Міненергетики наказом від 24 червня 2015 № 397 вніс зміни вІнструкцію про складання і застосування графіків обмеження та аварійного відключення споживачів, а також протиаварійних систем зниження електроспоживання.

Уточнюється, що графіки аварійного відключення споживачів електроенергії складаються підприємством електроенергетики, затверджуються його керівництвом, погоджуються з відповідним територіальним органом Держенергонагляду до 15 липня, з місцевими органамивиконавчої влади та до 15 серпня надаються відповідній електроенергетичній системі і територіальному представництву НКРЕКУ.

Крім того, Інструкцію доповнено новою нормою.Передбачено, що про причини і терміни застосування заходів з обмеження та / або відключення електроенергії підприємства електроенергетики повідомляють споживачам через засоби масової інформації, в тому числі на офіційному веб-сайті, не пізніше наступного дня.

Джерело: jurliga.ligazakon.ua

,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно