Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Спрощення будівельних процедур покупці нових метрів відчують у 2015 році – експерт

219.jpg
 

Починаючи з 2015 року на ринку будуть активно з’являтися об’єкти житлового фонду, повністю спроектовані і побудовані в умовах спрощених дозвільних процедур будівельного ринку.
Починаючи з 2015 року на ринку будуть активно з’являтися об’єкти житлового фонду, повністю спроектовані і побудовані в умовах спрощених дозвільних процедур будівельного ринку. Таку думку висловив керівник відділу продажів ЖК “Park Stone” Дмитро Шостя.

За його словами, на сьогоднішній день достатньо складно оцінити вплив впроваджених за останні роки законодавчих спрощень на кінцеву ціну житла.

“Ми побачимо цей результат через рік, коли такі квартири з’являться на ринку.Оскільки багато забудовників сьогодні відмовилися від продажу житла на рівні фундаменту, то швидше за все, це будуть вже готові квартири. Сьогодні ці проекти, спроектовані і побудовані за спрощеними процедурами, в середині шляху “, – сказав Д. Шостя.

Він також додав, що відкладений попит на придбання житла, який стримують коливання курсу гривні щодо долара, а також нестабільна політична ситуація, може відновити зростання у вересні – жовтні.

“Сьогодні далеко не всі готові купувати квартири, але ці покупки все одно потрібно буде робити: хтось роз’їжджається, хтось народжує і дітей, хтось з” одинички “хоче збільшити площу до” двушки “або” трійки “.Тому можна очікувати, що попит відновиться у вересні-жовтні “, – зазначив керівник відділу продажів ЖК” Park Stone “.

Джерело: ubr.ua

Возможно, Вам также будет интересно