Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Стали відомі найпопулярніші напрямки серед українців після введення безвіза

17194.jpg
 

У трійку найбільш популярних напрямків, авіаквитки за якими шукали українці після введення безвізового режиму з ЄС, увійшли Барселона, Рим і Париж, свідчать дані пошукача momondo.
Далі йдуть Мілан, Лісабон, Прага, Варшава, Амстердам, Афіни і замикає десятку лідерів – Мадрид.

Більшість пошукових запитів припадало на перельоти з Києва, Львова, Одеси, Харкова, Запоріжжя, Дніпра та Івано-Франківська, звідки регулярні рейси до Європи виконують як українські, так і іноземні авіакомпанії.

При цьому, користувачі momondo з Києва найбільше цікавилися авіаквитками в Іспанію, Італію і Францію, зі Львова – в Італію та Іспанію, з Одеси – в Німеччину та Чехію, з Харкова – в Польщу і Іспанію.

За даними momondo, зростання пошукових запитів 12 червня 2017 року, в перший день після введення безвізового режиму з ЄС, склав + 319% в порівнянні з аналогічним днем ​​тижнем раніше.Протягом тижня інтерес до країн безвізової зони дещо стабілізувався, в результаті приріст склав + 62,9%.

З 11 червня 2017 року громадяни України, які мають дійсні біометричні паспорти, зможуть відвідувати без отримання візи 22 держави ЄС, що входять до Шенгенської зони (Австрія, Бельгія, Греція, Данія, Естонія, Іспанія, Італія, Латвія, Литва, Люксембург, Мальта,Нідерланди, Польща, Португалія, Словаччина, Словенія, Угорщина, Фінляндія, Франція, Чехія і Швеція), чотири держави ЄС, що не входять в Шенген (Болгарія, Кіпр, Румунія і Хорватія), а також чотири держави, що не входять в ЄС, але які є учасниками Шенгенської угоди(Ісландія, Ліхтенштейн, Норвегія, Швейцарія).

Безвізовий режим дозволяє громадянам України знаходитися на території іноземних держав не більше 90 днів кожні півроку.

Джерело: avianews.com

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно