Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Стало відомо, коли і на скільки в Україні подорожчає інтернет

17917.jpg
 

Тарифи рухає вгору інфляція і витрати на ремонт і охорону комунікацій.
Українців готують до чергового подорожчання послуг доступу до мережі інтернет. Протягом найближчих 6 місяців провайдери піднімуть свої цінники приблизно на 50%. Але на цьому зростання цін не зупиниться, розповів UBR.ua глава Інтернет-асоціації України Олександр Федієнко.

Швидше за все, говорить експерт, до кінця року кардинальної зміни цін не відбудеться. Адже, як правило, перед святами оператори починають роздавати клієнтам «плюшки» і проводити акції. Але вже на початку наступного року почнеться чергове подорожчання.

«На скільки піднімати ціни на інтернет – кожен оператор визначає зараз сам. Спираючись на ситуацію в регіоні, купівельну спроможність населення, конкуренції і т.д. Але впевнений, що зростання цін складе в найближчі півроку не менше 50%. Що, як на мене, вкрай мало.Тому зростання цін збережеться і надалі », – зазначив Олександр Федієнко.

Проте, кажуть провайдери, в порівнянні з Європою і навіть країнами СНД, в Україні на сьогоднішній день дуже низькі тарифи на широкосмуговий інтернет.Вони не порівнянні з ростом курсу та інфляцією, тому, щоб вижити і продовжувати розвиватися, оператори будуть змушені піднімати розцінки.

«Крадіжка, пошкодження мереж, інфляція, ослаблення гривні до основних валют будуть штовхати операторів до необхідності підвищити тарифи», – зауважив у розмові з UBR.ua директор провайдера NetAssist Сергій Чумак.

Джерело: ubr.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно