Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Стало відомо, скільки потрібно грошей щоб купити всі виставлені на продаж квартири в новобудовах Києва

 

Аналітики компанії CDS підрахували, скільки необхідно грошей, щоб купити все квартири на первинному ринку Києва /
Вартість всіх виставлених на продаж квартир на первинному ринку Києва становить 97,7 млрд грн. Про це ABCnews розповів директор консалтингової компанії CityDevelopmentSolutions (CDS) Роман Герасимчук.”Багатьом учасникам ринку було б цікаво розрахувати реальний обсяг ринку первинної житлової нерухомості.Грунтуючись на даних, отриманих в ході підготовки огляду ринку за січень і лютий, у нас вийшло вирахувати необхідну суму для покупки всіх непроданих квартир в київських новобудовах.Для розрахунків використовували дані CDS про кількість непроданих квартир, середньої площі нових квартир і середньозважена вартість квадратного метра “, – розповів Герасимчук.

За його словами, всього в Києві на первинному ринку на продаж виставлено більш як 50 тис. Квартир.На початок 2019 року квартири пропонувалися в 279 новобудовах столиці, при цьому за січень-лютий 2019 року в продаж вийшло ще сім нових проектів.

Як зазначив директор CDS, минулого року вніс коригування в цінові тренди – ціни практично всіх класів житла в столиці знизилися, але вихід великої кількості комплексів комфорт і бізнес класів, а також зміна позиціонування деяких комплексів всторону більш високого класу призвело до зростання середньозважених цін практично у всіх районах Києва. “Найдорожче житло пропонується в Печерському районі столиці, найдешевше – в Деснянському”, – зазначив директор CDS.

Джерело: news.realt.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно