Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Столична UDP побудує індустріальний парк у Білій Церкві

industrialnyj-park
 

Ключовими напрямками розвитку парку стануть проекти в області переробки сільськогосподарської продукції, фармацевтики і машинобудування.

Згідно з ним, для будівництва індустріального парку UDP має намір придбати земельну ділянку площею 50 га на території Білої Церкви у групи компаній “Євро Фінанс Лтд” (Київ) іранського бізнесмена Алі Мохаммада Хані Омрана.

“Сторони перебувають у процесі здійснення угоди і не оголошують її комерційні параметри”, – йдеться в повідомленні.

Як зазначив виконавчий директор індустріального парку в Білій Церкві Андрій Бринза, вибір локації для реалізації проекту був обумовлений декількома факторами, зокрема: близькістю до столиці, зручним транспортним сполученням з іншими містами, наявністю двохзалізничних станцій.

“На нашу думку, всі ці чинники з точки зору логістики дають найбільш збалансовану і диверсифіковану локацію для цього проекту”, – сказав А.Бринза на прес-брифінгу в рамках Київського міжнародного економічного форуму “Україна-Китай: Новий шовковий шлях” в Києві в понеділок.

Він також зазначив, що земельна ділянка площею 50 га буде використовуватися під будівництво першої черги індустріального парку в Білій Церкві, а в подальшому планується розширення земельної площі для розвитку проекту.

А.Бринза також додав, що на даному етапі ведуться активні переговори з іноземними компаніями, які потенційно зацікавлені у веденні діяльності на території індустріального парку.

“Я сподіваюся, що в самий найближчий час результати цих переговорів буде видно у нас на ділянці”, – сказав він.

Ukrainian Development Partners створена в 2002 році як керуюча компанія для консолідації активів і операцій в сфері нерухомості.

Згідно з даними веб-сайту UDP на 23 травня 2016 року, проектний портфель компанії включав 11 проектів загальною площею близько 3 млн. кв. м, інвестиційний – $ 620 млн. Земельний актив компанії перевищував 1 тис. га, штат співробітників – 1,7 тис. чол.

Серед проектів компанії, зокрема, міжнародний аеропорт “Київ”, торгово-розважальний центр (ТРЦ) Ocean Plaza, житлові комплекси “Новопечерські Липки”, “Бульвар фонтанів”, RiverStone, “Паркове місто” в Києві, а також апартаменти Maristella в Одесі і ТРЦ Meganom в Сімферополі (Крим).

Мажоритарним акціонером UDP є український бізнесмен Василь Хмельницький (віце-президент Українського союзу промисловців і підприємців, УСПП).

Джерело: interfax.com.ua

, , , , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно