Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Столична влада обіцяє відремонтувати міжбудинкові під’їзди

4196.jpg
 

У Києві планується цього року відремонтувати 469 міжбудинкових і міжквартальних під’їздів.

Про це заявив перший заступник голови Київської міської державної адміністрації Ігор Ніконов, передає прес-служба відомства.

«На вимогу киян, які зверталися зі скаргами до Контакт-центру 15-51, до листопада поточного року повинні бути відремонтовані 469 міжбудинкових і міжквартальних проїздів.На відновлення асфальтового покриття місто вже бачили більше 200 млн грн », – повідомив чиновник.

Крім цього, планується капітально відремонтувати покриття проїжджої частини і тротуарів площі Перемоги біля станції метро «Святошин».Пізніше, ремонт на проспекті буде продовжений в напрямку станції метрополітену «Берестейська».

«Реконструкція двох послідовно розташованих шляхопроводів з посиленням несучих конструкцій поліпшить безпеку руху, збільшить пропускну спроможність.Ми подбаємо про наявність на проспекті Перемоги пандусів і належних знижень на шляху для людей з обмеженими можливостями. А для прихильників здорового способу життя зробимо нові велосипедні доріжки », – заявив заступник мера.

Відзначимо, в Запоріжжі на цей рік заплановано провести ремонт дорожнього покриття на кількох вулицях міста. Крім цього, буде проведена реконструкція тротуарів.

Джерело: capital.jkg-portal.com.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно