Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Столичне ЖКГ планують удосконалити через кілька років

5401.jpg
 

У столиці планується повністю реформувати житлово-комунальне господарство. Серед пріоритетів визначено підвищення енергоефективності будівель та їх тепломодернізація.

Крім цього, в місті мають намір побороти проблему і зі сміттям.

У Києві презентували напрацювання до Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності і розвитку житлово-комунальної інфраструктури Києва на 2016-2020 роки.Про це «Україні Комунальній» повідомили у прес-службі Київської міської державної адміністрації.

Зокрема, проект включає в себе п’ять напрямків: підвищення енергоефективності, модернізацію комунальної теплоенергетики та системи теплопостачання, «Гаряча вода у місті Києві», поводження з побутовими відходами, реформування і розвитку житлово-комунальногогосподарства.

«Ці програми, затверджені в попередні роки, виявилися малоефективними. Причин цього кілька. Зокрема, невідповідність обсягів запланованих капіталовкладень реальному фінансуванню.Тим більше, що фінансування проектів у сфері енергозбереження та житлово-комунального господарства взагалі відбувалося за «залишковим» принципом.Крім того, передбачено заходи цих програм дублювали один одного, а за кінцевий результат не було передбачено жодної відповідальності. Тобто не вистачало елементарного контролю за виконанням.Розробляючи проект якісно нової програми, ми врахували ці недоліки, щоб уникнути негативного досвіду в перспективі », – розповіла заступник директора Департаменту житлово-комунальної інфраструктури – начальник управління з питань енергозбереження,паливно-енергетичного комплексу та у сфері питної води Олена Малежик.

Отже, чиновниця окреслила основні напрямки, серед яких енергопаспортізація житлових будинків, облаштування приладів обліку теплової енергії, заміна енергоємного обладнання.Також заплановано провести тепломодернізацію в школах, лікарня і дитячих садах.

Крім цього, кардинально буде змінена система теплопостачання.Зокрема, столична влада має намір крім реконструкції джерел теплогенерації, перевести їх на альтернативні види палива та замінити насосне обладнання, оновити тепломережі.

На черзі – боротьба з твердими побутовими відходами.Заради цього, запланована модернізація заводу «Енергія», модернізація парку автотранспорту та будівництво нових комплексів з утилізації ТПВ.

«До виконання цих заходів, зазначає представник Департаменту, активно залучати не лише бюджетні кошти, а й спонсорські та інвестиційні надходження», – зазначили в КМДА.

Джерело: capital.jkg-portal.com.ua

, ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно