Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Столичні власті передали правоохоронцям документи по 45 незаконним будівництвах – заст Кличко

3987.JPG
 

До правоохоронних органів передано документи на 45 будівельних об’єктів, які визнані самовільними.

Про це заявив заступник голови КМДА Павло Рябікін, повідомляє “РБК – Україна”.

За його словами, при цьому, незаконних будівництв у столиці може бути і більше, і виявляти їх допомагає громадськість – активісти, журналісти, що повідомляють про підозрілу будівельної активності.

“Справа в тому, що починаючи з 2010 року в Україні діє Закон про містобудівну діяльність, який позбавив місцеві органи влади механізмів контролю. Їх функції зводяться до виділення землі, видачу містобудівних умов і обмежень.Далі будівництво контролюють органи Державного архітектурно-будівельного контролю. Використовуючи це деякі забудовники виходять на ділянки, на які вони не мають права, і починають самовільне будівництво”, – пояснив Рябікін.

Заступник голови КМДА підкреслив, що на сьогодні з міською міліцією існує взаєморозуміння і вона допомагає демонтувати самовільні будівельні майданчики.”На жаль, виникають сутички з так званими тітушкамі, але авторитет міліції, влади і киян здобуває перемогу. Зараз ми знесли близько 10 таких незаконних будмайданчиків. І це тільки початок. Є вольове рішення Віталія Кличка, на нашому боці кияни та закон, тому боротьба буде продовжуватися “, – додав він.

“Віталій Кличко нам поставив чітке завдання – зупинити будівельний безлад у Києві, вивчати думку громадськості міста про доцільність зведення того чи іншого об’єкта, особливо коли мова йде про будівництво поблизу вже існуючих житлових будинків”, -зазначив Рябікін.

За його словами, Київська міська державна адміністрація та Київрада ініціювали внесення деяких змін до містобудівне законодавство і подали відповідні пропозиції на розгляд до Верховної Ради України.

“Сподіваємося, що вже восени ми повернемо під контроль все, що відбувається в нашому місті в частині будівництва”, – заявив Рябікін.

Джерело: kiyany.obozrevatel.com

, , , , , , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно