Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Столичні зупинки облаштують точками вільного WI-FI доступу

5888.jpg
 

У Києві до кінця поточного року планують замінити більше половини діючих зупинок громадського транспорту на зупинки нового зразка.

Нові зупинки будуть повністю відповідати західноєвропейським стандартам: будуть зроблені з “антивандальних” матеріалів. Ще одна обов’язкова умова – біля нових зупинок буде організована 20-метрова вільна від стихійної торгівлі зона.

Крім цього, для зручності пасажирів, нові зупинки будуть облаштовані точками вільного WI-FI доступу і приладами для підзарядки мобільних телефонів.

Варто відзначити, що в Європі більшість зупинок громадського транспорту працюють на альтернативних джерелах енергії. Тому існує ймовірність того, що столичні зупинки незабаром теж можуть стати “зеленими”.

Однак коли з’являться перші такі зупинки в столиці поки не відомо. За даними КМДА поки тільки для реалізації даного проекту шукається інвестор, а також проводяться обговорення та розгляд таких зупинок.За попередніми підрахунками заміна половини зупинок громадського транспорту обійдеться в 30 млн. Доларів. А всього у Києві налічується 2513 зупинок.

Джерело: budport.com.ua

, ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно