Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Столичній громаді повернули Жуків острів і Межигір’я-2.

3288.jpg
 

ГПУ пред’явила до господарського суду м.Києва позовні заяви про визнання недійсними рішень Київради та державних актів про право власності на земельні ділянки ландшафтного заказника “Острів Жуків”.

“В порушення вимог Земельного та Житлового кодексів України, Закону України” Про природно-заповідний фонд України “вказані землі були незаконно відчужені і безкоштовно, не на конкурентних засадах, надані обслуговуючим кооперативам, які не єтакими в розумінні житлового законодавства, у власність для житлової та громадської забудови, і надалі нікчемними угодами були внесені до статутного фонду інших товариств “, – йдеться в повідомленні.

Як зазначили в прес-службі, Київським апеляційним господарським судом залишено в силі рішення суду першої інстанції, яким задоволено позов ГПУ.Рішення Київської міської ради та державні акти на земельні ділянки площею понад 105 га вартістю понад 166 млн грн визнані недійсними.

Повідомляється, що Вищий господарський суд України задовольнив касаційну скаргу ГПУ і залишив у силі рішення суду першої інстанції, яким визнано недійсними рішення Київради та державних актів на право власності на земельні ділянки,які знаходяться під резиденцією “Межигір’я 2”. Загальна площа зазначених земель становить 93 га. Вартість перевищує 126 млн грн.

Як повідомляв УНН, наприкінці минулого року суд повернув у власність Міноборони нерухомість і землю вартістю 8 млн грн у Львівській області.

Джерело: realt.ua

Возможно, Вам также будет интересно