Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Столичної бібліотеки перетворили в публічний простір

 

5 квітня відбулося офіційне відкриття оновленого і осучасненого простору Центральної бібліотеки ім. Т. Г. Шевченка для дітей. Про це повідомили в КМДА.
За словами першого заступника директора Департаменту культури КМДА Сергія Анжіяка, столичні бібліотеки готові до якісних змін, тому адаптація їх простору під запити і потреби сучасних користувачів – актуальна.”Перетворення бібліотек в сучасне публічний простір має бути виражене і в плануванні простору, і в зміні контенту та принципів формування програм.Потрібно не просто організувати доступ до книги, а розширити засоби отримання знань та інформації завдяки новим підходам і сучасним технологіям.Бібліотеки пройшли довгий шлях від місця, де зберігаються книги, до відкритих багатофункціональним просторів з широким спектром послуг, і ці зміни повинні продовжуватися “, – підкреслив Сергій Анжіяк.

Він також зазначив, що в Центральній бібліотеці ім. Т. Г.Шевченко для дітей протягом 2016-2018 років були проведені ремонтні роботи, спрямовані на створення нового типу соціокультурного простору, що дозволить змінити модель відносин “бібліотека – відвідувач” на користь споживача.

Під час реконструкції дитячої бібліотеки, на просп. Перемоги, 25-А, замінили фасадні склопакети, перебудували вхідну групу, оновили інтер’єр. Нові приміщення адаптовані для людей з особливими потребами.Також придбано нове обладнання, що дозволило відкрити багатофункціональний, мультимедійний зал, впровадити автоматизовану книговидачу і облік. Всього на зазначені роботи з міського бюджету протягом трьох років виділено близько 5 млн. Грн.На 2018 рік у бібліотеці заплановано заміну меблів, завершення інтер’єрних робіт і запуск оновленого сайту.

Джерело: stroyobzor.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно