Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Страхування будинку. Оформлення договору і отримання компенсації

17845.jpg
 

З огляду на кількість надзвичайних ситуацій, які відбуваються з нерухомістю, страхувати житло не можна, а потрібно. Але користь принесе тільки поліс надійного страховика.
Оформлення страхового договору

Термін, на який укладають договір, може становити від 15 діб до 1 року. Найчастіше підписують саме річні договори, для яких в подальшому можлива пролонгація.Продовження за замовчуванням не практикується, хоча і не заборонено законодавчо. Зазвичай після закінчення терміну дії сторони укладають новий договір з урахуванням мінливих реалій і умов ринку, а також стану майна.

Договір про страхування повинен бути якомога повнішим. Краще витратити зайві 15-20 хвилин на прочитання, зате вивчити весь документ.Він зобов’язаний утримувати таку інформацію, як реквізити і назва страхової компанії, перелік об’єктів страхування, розмір страхової суми, величину страхового тарифу, термін дії, права та обов’язки сторін і їх підписи і ін.

Особливу увагу слід звернути на список ризиків і виключення з них. Також в договорі прописують алгоритм і послідовність дій клієнта при настанні ПП.

В яких випадках страховка не працює

Найважливіший розділ договору – це перерахування випадків, при яких страхова компанія має право відмовитися від виконання своїх обов’язків.

Перш за все, це можуть бути форс-мажорні обставини.Зокрема, збройні конфлікти, терористичні акти, аварії на АЕС, страйки комунальних служб позбавляють страхові компанії від зобов’язань. Останнім часом інтерес до страхування будинку від даного виду впливів зі зрозумілих причин збільшився.Однак внести цей тип ризиків в договір не можна. Така практика нашого ринку. Крім того, оголошення в тому чи іншому регіоні надзвичайного або воєнного стану в більшості договорів також відносять до форс-мажору.

До переліку винятків нерідко потрапляє необережність страхувальника або членів його сім’ї. Наприклад, якщо людина вийшла з дому і не замкнув за собою двері, то отримати відшкодування за сталася крадіжку навряд чи вийде.До речі, майже всі страхові компанії визнають грабіж страховим випадком тільки за умови наявності слідів проникнення: зламаний замок, розбите скло і т. Д.Якщо зловмисник потрапив в будинок за допомогою загублених ключів (що може встановити фахівець), то виплату отримати не вдасться.

Страхова компанія не виплатить відшкодування, якщо подія сталася в результаті навмисних дій страхувальника або вчинення ним злочину.Слід розуміти, відмовити можуть не тільки при самостійному підпалі або залишеному відкритим крані, але і при виконанні робіт, для яких у нього немає відповідних знань і досвіду.Наприклад, якщо домовласник самостійно замінив систему опалення, що послужило причиною вибуху, то йому буде відмовлено у виплаті. А от заміна змішувача не є приводом для негативного рішення, оскільки виробники допускають такі дії.

Однак потрібно пам’ятати, що умисел може бути доведений тільки в судовому порядку. Тому якщо страхова компанія відмовляється виплачувати відшкодування, можна подавати позов до суду. Страховик зобов’язаний довести, що мав місце злочинний умисел.У той же час підставою для відмови у виплаті стає надання неправдивих відомостей про факт, обставини і причини події.

Ще один важливий момент – це збиток, нанесений дітьми.У ряді договорів такий вид ризику для конструкцій або обробки включено до переліку страхового поліса. Але нерідко він потрапляє в список виключень. А ось за пошкодження від домашніх тварин страхова компанія однозначно не заплатить.

Чи не відшкодують і витрати на усунення пошкоджень, які сталися внаслідок появи грибків, цвілі, комах-шкідників і гризунів. Вважається, що дбайливий господар має всі можливості для того, щоб запобігти цьому.Відмова практично гарантований і в тому випадку, якщо дефекти в конструкціях, обробці і техніці мають естетичний характер і не впливають на функціональні властивості застрахованого майна.У разі шкоди для оздоблювальних матеріалів прописують відсоток площі, при пошкодженні якої випадок вважається страховим.

Нарешті, недотримання термінів інформування страхової компанії про настання події (зазвичай на це дають два-три дні з моменту виявлення) також тягне за собою відсутність виплати.

До речі, якщо страхова компанія розриває договір за своєю ініціативою (наприклад, з причин ліквідації компанії), то вона повинна повернути всі платежі свого клієнта.

Страховий випадок.Що потрібно робити клієнту

У будь-якому договорі завжди вказують повну процедуру отримання виплат, їх порядок і терміни. Стандартною вважається норма, згідно з якою клієнт має право спробувати врятувати частину майна, якщо є така можливість.Також дозволяється вжити заходів для забезпечення охорони пошкодженого майна (наприклад, викликати співробітників приватної охоронної служби).

Найбільш важливі зобов’язання з боку клієнта включають в себе:

забезпечення схоронності стану всіх предметів, які можуть послужити речовими доказами;

негайний дзвінок до відповідних служб (пожежним, міліції);

сповіщеннястрахової компанії про подію і його деталях. Зазвичай для цього призначений call-центр.Після отримання інформації компанія направить на місце події свого співробітника, який огляне його, зафіксує розміри заподіяного збитку і задасть необхідні питання;

подача в страхову компанію письмової заяви.Якщо з поважних причин страхувальник не може надати папір в зазначений термін, той може бути збільшений за згодою страховика.

Якщо споживач зіткнувся з фактами недобросовісної роботи співробітників страхової компанії, несвоєчасною виплатою або неаргументованим відмовою, то він має право залишити скаргу на гарячій лінії Національної комісії з державного регулювання всфері фінансових послуг. При визнання скарги обґрунтованою за фактом відмови проведуть розслідування. Якщо і це не допоможе, клієнт, відповідно до норм Цивільного кодексу України, має право подати на страхову компанію до суду.

Джерело: superdom.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно