Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Стрибки курсу долара провокують зростання попиту на нерухомість

3064.jpg
 

Основна причина зацікавленості покупців у момент пікових значень курсу – це прагнення зберегти свої заощадження.

За час останніх хвиль фінансової кризи інвестори житлової нерухомості поміняли ставлення до коливань курсу гривні щодо долара.Якщо раніше найменші зміни призводили до затишшя на ринку, то сьогодні навпаки провокують зростання попиту, зазначає керівник відділу продажів ЖК “Park Stone” Дмитро Шостя.

За його словами, зростання попиту демонструє, зокрема динаміка звернень до відділу продажів, а також реальних переглядів квартир на об’єктах. “Наприклад, в лютому, коли курс на” чорному ринку “досягав 38-40 грн. За долар, у відділ продажів надходило до 50 дзвінків на день.Як тільки гривня ук репілась до 23-25 ​​грн. / Дол., То кількість дзвінків зменшилася до 20-25 в день “, – розповів Дмитро Шостя.

Він зазначив, що основна причина зацікавленості покупців у момент пікових значень курсу – це прагнення зберегти свої заощадження.

“Девальвація, знецінення гривні змушує покупців активніше вкладати в нерухомість имость, щоб зберегти капітал від знецінення. Адже ціни на первинному ринку житлової нерухомості не ростуть так само стрімко, як змінюється курс.Наприклад, в економ-класі можна купити квартиру за ціною метра на рівні 11-16 тис. Грн., В комфорт-класі – від 25-32 тис. Грн. При цьому, якщо у покупця, наприклад, були накопичення в розмірі 50 тис. Дол.і він розраховував раніше купити однокімнатну квартиру, то зараз, враховуючи курсові коливання, інвестор цілком може собі дозволити вкласти гроші в дво- або навіть трикімнатне житло “, – зазначив Дмитро Шостя.

Джерело: realt.ua

Возможно, Вам также будет интересно