Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Створений найбільший в світі 3D-принтер для будівництва будинків

6500.jpg
 

Цей гігант заввишки 12 метрів призначений для дуже дешевого будівництва будинків з використанням місцевих матеріалів, а також мінімуму енергії.Його можна транспортувати в проблемні зони, які перенесли природні катаклізми, і на місці виробляти тимчасові і недорогі житла для позбулися свого притулку людей.

Можливість швидкого будівництва будинків за наявності дуже обмеженого бюджету і з використанням адитивного виробництва може придатися не тільки на Землі, але і в космосі.У космосі ця технологія відкриє широкі можливості в питаннях вибору дизайну майбутніх конструкцій і дозволить створювати структури, які просто неможливо буде звести будь-яким іншим шляхом.

Що стосується земних умов, то 3D-надруковані будинку незабаром стануть повністю невід’ємною частиною нашого світу. За прогнозами ООН протягом наступних 15 років практичні щодня на планеті будуть вимагатися майже сотня тисяч нових будинків і жител.

Дешеві і швидкі в будівництві житла, створені завдяки 3D-друку, можуть вирішити питання нестачі житла в тих країнах, де велика частина населення перебуває за межею бідності, а також тих регіонах, які серйозно постраждали від різних природних катаклізмів.А якщо врахувати грошові, а також енергетичні та матеріальні витрати, тобто всі ті гострі питання, які зазвичай виникають в таких складних ситуаціях, то цілком логічним і правильним виходом із становища є пошук незвичайних джерел натхненнядля вирішення цих питань.

Як виявилося, ніхто краще не справляється з поставленим завданням, як одиночні оси, який будують свої житла шляхом методичного накладення один на одного нескінченних шарів бруду і глини, формуючи в кінцевому підсумку структуру, що нагадує горщик.Можна сказати, що ці працьовиті комахи є найменшими в світі (і самими «екологічно чистими») 3D-принтерами.

Італійська інженерна компанія WASP, що займається виробництвом 3D-принтерів різних розмірів, нещодавно вирішила відповідати своїй назві («wasp» з англійської перекладається як «оса») і зайнятися будівництвом будинків з використанням того ж методу, якийзастосовують оси. У минулому році компанія показала 4,5 метровий принтер, здатний працювати з самі поширеними матеріалами, такими, як глина, бруд і натуральне волокно. Зараз же компанія побудувала ще більший, 12-метровий, 3D-принтер Big Delta.

Підтримуване міцної металевою рамою обертове сопло, схоже на величезний міксер діаметром 6 метрів, шар за шаром накладає необхідний матеріал для будівництва і споживає при роботі всього 10 Ватт електроенергії.3D-принтер здатний працювати з безліччю різних матеріалів, включаючи бруд і глину, до яких при необхідності можна додати невелику кількість хімічних добавок, а також цемент.

Компанія повідомляє, що співпрацює з організаціями, що надають допомогу в галузі охорони здоров’я людям, що перенесли природні катастрофи, і збирається використовувати свій 3D-принтер для будівництва тимчасових жител для постраждалих.

Завдяки своїй дивній гнучкості в налаштуванні розмірів і форми, а також виборі використовуваних матеріалів, технологія 3D-друку будинків володіє куди великим потенціалом, ніж просто прагне задовольнити потреби постраждалих в зонах лиха і допомогти зжитлом людям в країнах, що розвиваються. Як повідомляє компанія, влада міста Іглесіас, що на південному узбережжі Сардинії (Італія), проявили дуже великий інтерес до принтера Big Delta, і цілком можливо, це місце стане першим, де побудують будинки з його використанням.

Джерело: hi-news.ru

,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно