Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Субсидії на оплату компослуг в 4 рази перевищили торішній показник

48_main
 

Жителям України в січні-серпні 2016 року було призначено субсидії на відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг (ЖКП) на суму 2,65 мільярда гривень, що в 4 разів перевищує аналогічний показник 2015 року, повідомляє Державна служба статистики України.

Згідно з повідомленням, із загальної суми в міській місцевості субсидії призначені на суму 1,6 мільярда гривень, в сільській – 1,1 мільярда гривень.

За інформацією Держстату, субсидії на оплату ЖКП у січні-серпні були призначені 4,2 ​​мільйона сімей (102,6% звернулися за субсидіями, з огляду на тих, яким призначено субсидії в цьому році, тоді як вони звернулися за ними минулого року).

У міській місцевості субсидії були призначені 2,9 мільйона сімей, у сільській – 1,3 мільйона сімей. У порівнянні з січнем-серпнем 2015 року кількість сімей, яким було призначено субсидії, зросла на 55,3%.

Середній розмір призначеної субсидії на одну сім’ю в серпні 2016 року в порівнянні з аналогічним періодом минулого року зменшився на 25,6% – до 142 гривень.

Джерело: economics.unian.net

, , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно