Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Субсидії за пів року перевищили торішній показник більш ніж у 6 разів

subsidiya1
 

Жителям України в січні-червні 2016 року було призначено субсидії на відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг (ЖКП) на суму 2,48 млрд. грн., що майже в 6,6 разів перевищує аналогічний показник 2015 року, повідомляє Державна служба статистики України.

Згідно з повідомленням, із загальної суми в міській місцевості субсидії призначені на суму 1,4 млрд. грн., у сільській – 1 млрд. грн.

За інформацією Держстату, субсидії на оплату ЖКП у січні-червні було призначено 3 млн. сімей, що становило 95,4% від загальної кількості сімей, які звернулися за субсидіями. При цьому в міській місцевості субсидії були призначені 2,2 млн. сімей, в сільській – 940 тис. сімей. У порівнянні з січнем-червнем 2015 року кількість сімей, яким було призначено субсидії, зросла в 2,1 рази.

Середній розмір призначеної субсидії на одну сім’ю у червні 2016 року в порівнянні з аналогічним періодом минулого року збільшився на 6% – до 217,6 грн.

У Міністерстві соціальної політики прогнозують, що кількість сімей, що потребують отримання субсидії на оплату житлово-комунальних послуг, в 2016 році зросте до 8-9 млн з 5,5 млн. після встановлення з 1 травня єдиної ціни на газ для всіх категорій споживачів.

Джерело: ubr.ua

, , , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно