Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Субсидію з 1 травня не будуть призначати при наявності двомісячної заборгованості з оплати ЖКП

16895.jpg
 

Згідно з постановою, в разі отримання інформації про прострочену більш ніж на два місяці заборгованості з оплати послуг субсидія на наступний термін не призначається.
Житлова субсидія на наступний період з 1 травня не буде призначатися при наявності у споживача двомісячної заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг.

Про це йдеться в постанові уряду №300 від 26 квітня.

Згідно з постановою, в разі отримання інформації про прострочену більш як два місяці заборгованості з оплати послуг субсидія на наступний термін не призначається, про що структурний підрозділ з питань соціального захисту населення інформує споживача.При цьому, якщо протягом двох місяців з дати інформування громадянин документально підтвердив сплату заборгованості або уклав договір про її реструктуризацію, субсидія призначається з дати закінчення дії попередньої субсидії, в іншому випадку – з місяця, в якомугромадянин документально підтвердив сплату заборгованості або укладення договору.

Крім того, документом вводиться смс-інформування та інформування по електронній пошті громадян про призначення субсидії.

Джерело: unian.net

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно