Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Сучасна архітектура: 10 будинків-пазлів

9835.jpg
 

Будівля Vitra Haus

Серед консольних будинків, які з’являються останнім часом, необхідно відзначити будинку з містечка Vitra Campus, як нові неймовірні будови.Будинок Vitra Haus, один з багатьох побудованих тут за проектом Herzog & deMeuron, відрізняється незвичайним секційним дизайном у вигляді накладених один на одного конструкцій з похилими дахами.

Проект заснований на двох принципах, якими архітектори користуються останнім часом, це разноуровневость і принцип дитячої пірамідки. Кожен рівень будинку – це окремий маленький будинок по типу виставкового залу.

Будівля LP House

Розташований в Сан-Пауло, Бразилія, LP House – це приватний будинок, побудований за проектом компанії Metro Arquitetos Associados. Він складається з двох головних секцій: нижній і верхній, які встановлені один на одного і створюють одне ціле.Весь будинок виконаний з армованого бетону, скла і дерева.

Верхній рівень – це менша за розміром і легше по вазі секція, виконана із сталевих панелей і металевих конструкцій.Обидві секції будинку з’єднані сходами, виведеної за межі внутрішнього приміщення. Чітке розмежування між двома рівнями дозволяє організувати інтер’єр.

Будинок That House в Мельбурні

Будівля That House – це житловий будинок, розташований в Мельбурні, Австралія.Він був спроектований компанією Austin Maynard Architects, яка представляла його у вигляді трьох відокремлених секцій коробок. Дві головні секції будинку стоять окремо, між ними є навіть прохід, а третя секція асиметрично розташована на них.

Всі секції будинку спереду і ззаду обладнані великими вікнами-стінами, а в бічних частинах вікна відсутні повністю. В одній з нижніх секцій знаходиться відкрита тераса, з якої росте справжнє дерево.Ця, здавалося б, незначна деталь є сполучною ланкою між внутрішнім і зовнішнім простором будинку. Ззаду а знаходиться басейн, облицьований горизонтальними дерев’яними панелями, що копіюють обробку всіх трьох секцій будинку.

Будівля Casa Golf

Сучасна архітектура дозволяє споруджувати унікальні і неймовірні за формою будівлі. Архітектор Лучано Крук спроектував Casa Golf, розташований в центі Коста-Есмеральда, Буенос-Айрес, Аргентина.Назва будинку пояснюється тим, що територія спочатку була виділена для будівництва поля для гри в гольф.

Будинок височіє над околицями, що забезпечило панорамний вид з його вікон.Щоб максимально використовувати надані природою можливості і забезпечити приватність особистого життя власників будинку, архітектор створив будинок, керуючись принципами геометрії і скульптури.

Будинок складається з відокремлених секцій.В одній розташовані спальні і внутрішні сходи, що з’єднує їх з кухнею, вітальнею і їдальнею, розташованими в другій секції. Спальня власників будинку з врахованими побажаннями щодо приватності і мінімумом відкритості, знаходиться в третій секції.

Будівля Crossbox House

Crossbox House – це будинок, побудований за еко законам і розташований в Понт-Піне, Франція. Він був побудований за проектом архітекторів з компанії Clement Gillet Architectes з виготовлених на заводі готових блоків.Загальна площа землі, на якій знаходиться будівля – 340 кв.м.

В основному будівля побудована з частин старих вантажних портових контейнерів. Будинок складається з двох основних секцій, поставлених один на одного. Верхня пофарбована в зелений колір, а нижня в темно-коричневий.Прототипом цього будинку стало трирівневою будівлею промислового стилю. На будівництво будинку пішло чотири портових контейнера, тому бюджет був скромним, а технології і матеріали, які при цьому використовували, екологічно прийнятними.

Будівля Orchid House

Проект Orchid House став результатом самовідданої роботи архітекторів з компанії Andres Remy Arquitectos. Будинок побудований в Буенос-Айресі в 2008 році на території площею 3640 кв. м.Клієнти, а це молода пара з двома маленькими дітьми, просили, щоб це був сімейний будинок, затишний і енергозберігаючий.

У клієнтів також було і цікаве хобі – вирощування орхідей. Це і підштовхнуло архітекторів до такої назви, як Orchid House.І своє натхнення архітектори теж брали у орхідей, точніше сказати, їх коренів, стебел і квітів. Ці три компоненти знайшли своє відображення в проекті сучасного і елегантного будинку.

Будівля LK House

Дизайн будівля досить простий, так як складається з двох прямокутних блоків, встановлених один на одного. Будинок був побудований за проектом компанії Dietrich Untertrifaller Architects в містечку Гард, Австрія.Обидва паралелепіпеда виготовлені з бетону, а їх масивність трохи знівельована за рахунок світлових рішень і відкритої зеленої зони навколо будинку.У цих блоках завдяки величезним вікнам досить денного світла, крім того, можна насолоджуватися панорамним видом на околиці.

Простота інтер’єру дозволила сконцентрувати увагу на свіжості використаної колірної гами.Дизайнер використав всього два основних кольори. Білим пофарбовані стіни, як всередині, так і зовні будівлі, стелі, а темний колір, зокрема дуб, використовувався в обробці підлог, віконних рам і дверей. Простота – це основна ідея проекту.

Офісна будівля HECTAAR

Офісна будівля HECTAAR було спроектовано компанією CAAN Architecten для компанії HECTAAR з містечка Руселяре, Бельгія. Воно побудоване на невеликій земельній ділянці на розі двох міських вулиць, де раніше знаходилася стара заправка.Поруч з будинком знаходяться інші міські споруди, оточені палісадниками. Головним завданням архітекторів було спорудити такий будинок, щоб воно ідеально вписався в квартал і було досить сучасним і затишним.

Будівля складається з декількох блоків, орієнтованих кожен в потрібну сторону. У нижній секції розташовані вхід, зона для проведення засідань, технічні приміщення і ванні кімнати.Верхній блок, який виступає над нижнім на два метри, орієнтований на головну вулицю і парковку. У другій секції знаходяться офіси, а в третій секції – зал засідань. Третя секція була споруджена більше в естетичних цілях, щоб зовні будівля виглядала краще.

Картинна галерея в Ванкувері

Будівля картинної галереї у Ванкувері, Канада, було побудовано за проектом компанії Herzog & de Meuron. Воно являє собою консольне будинок, виконаний з дерева і складається з декількох секцій. Воно займає територію 28 800 кв.м.в центрі міста і включає в себе виставкові зали площею 7 900 кв. м. Крім того, в ньому є театр на 350 посадочних місць, бібліотека та освітній центр.

Нижня секція повністю прозора, завдяки скляним стінам, які забезпечують візуальний контакт з вулицею. На першому поверсі будівлі знаходиться виставковий павільйон, кафе і квиткові каси. Під землею знаходяться дві паркувальні зони.

Будівля The Cube

The Cube – це житловий будинок з розкішними апартаментами, побудоване за проектом компанії Orange Architects при партнерстві з архітекторами і будівельниками з компаній JSA, CIMKA і Hofman Dujardin. Це 50-метрова споруда, що складається з 19 квартир, площа кожної від 90 до 180 кв.м .. Архітектурне рішення будівлі абсолютно унікальне.

Щоб максимально ефективно використовувати виділений земельну ділянку, забезпечити прекрасний вид на околиці всіх мешканців будинку, архітектори вирішили створити багатосекційні будівля, встановивши блоки один на інший під різними кутами.У будинку є ліфт і сходи, що з’єднує всі поверхи будинку.

Джерело: novate.ru

,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно