Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Сучасна школа в Таїланді

 

Сучасні освітні установи все частіше дивують незвичайними формами і концепціями. Школа Ratchut не стала винятком.
Ratchut спроектована архітектурним бюро Design in Motion як альтернативна школа з особливою системою навчання.Педагогіка Монтессорі фокусується на самообучении дітей від 3 до 6 років: учні отримують знання через взаємодію з матеріалами і навколишнім середовищем, а не через прямі настанови вчителя.

Відмітна особливість системи Монтессорі в тому, що освітня установа має бути схоже на звичайний будинок. Тому архітектори поділили простір на кілька кімнат – тут є і вітальня, і кухня, і навчальні зали з зонами по інтересам.Вся справа в тому, що діти тут самостійно вибирають програми в залежності від власних уподобань.

В цілому планування досить проста: всі кімнати плавно перетікають одна в одну, створюючи єдиний великий простір, наповнене світлом.

Навколишнє середовище – прекрасний учитель життя, тому будівля спроектована так, щоб діти проводили більше часу на відкритому повітрі.

В основі проекту також лежить концепція єднання з природою.Всі ландшафтні деталі відповідають за окремі тематичні зони. Всього їх чотири: “печера”, “піски”, “кургани” і “дерева”.

Концепція печер втілюється в дизайні самого будинку. Дерев’яні нашарування на фасаді якраз імітують вхід в підземний грот.Пісочна зона – це майданчик у дворі, вона необхідно для розвитку дрібної моторики рук.

Кургани і дерева необхідні для активних ігор дітей. Рослинність фільтрує сонячне світло і створює комфортну атмосферу для спілкування під відкритим небом.

Джерело: admagazine.ru

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно