Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Сучасний дизайнерський будинок в Ізраїлі

17226.jpg
 

Вілла з суворою архітектурою і лаконічними інтер’єрами буквально дихає умиротворенням. Самотнє старе дерево, яке видно практично з усіх приміщень, додає простору споглядальності.
Будинок з величезними вікнами від підлоги до стелі буквально проглядається наскрізь – від території при вході через денну зону і до заднього двору з терасами і басейном.

Територію сучасної вила приховує незвичайний паркан з вузьких дерев’яних дощок.Деякі закріплені впритул, інші ж нахилені і створюють отвори, які роблять конструкцію більш легкою, практично ажурною.

Денна зона, що включає вітальню, їдальню і кухню, розташована в двусветной просторі з високими стелями.Щоб приміщення не здавалося порожнім, верхню частину зайняли об’ємними і при цьому дуже легкими люстрами з металу.

Окремо від зони диванів, призначених для спілкування, розташоване відокремлене місце з єдиним кріслом, облаштоване споглядання і роздумів.

Вікна спальні орієнтовані на внутрішнє подвір’я, засаджений деревами.Довга полку навпроти ліжка служить і туалетними столиком, і тумбою, і підставкою для картин.

Джерело: superdom.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно