Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Суд повернув передане в іпотеку будівлю «Феофанії»

8753.jpg
 

Голосіївський районний суд столиці задовольнив позов Київської місцевої прокуратури № 10 (Шевченківський район) і визнав недійсним договір іпотеки на загальну суму 97 млн ​​грн, за яким незаконно передано в іпотеку комерційному банку нежитлові приміщенняДержавного підприємства «Лікувально-профілактичний комплекс« Феофанія »загальною площею майже 6 тис. кв.

Районний суд погодився з позицією прокурора, враховуючи, що до цього в Окружному адміністративному суді прокуратурою доведена незаконність реєстрації права власності на зазначені приміщення, які в подальшому виступили предметом іпотеки у скасованомудоговорі.

Зокрема, встановлено, що в 2010 році право власності на нежитлові приміщення лікувального закладу було зареєстровано за фізичною особою на підставі рішення Ворошиловського районного суду міста Донецька, нібито прийнятого понад 10 років тому.Однак, прокуратурою встановлено, що районний суд міста Донецька зазначена справа ніколи не розглядав і рішення про приміщеннях столичного лікувального комплексу не приймав.

Таким чином, доведено незаконність відчуження майна лікувального комплексу «Феофанія».

Джерело: abcnews.com.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно