Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Суд розгляне законність підвищення тарифів на опалення і гарячу воду 30 вересня

13004.jpg
 

12 серпня відбулося попереднє судове засідання за позовом до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, про визнання протиправним та відміну постанови від 9 червня 2016 року № 1102, яким були підвищені тарифи на послуги з централізованого опалення і централізованого постачання гарячої води для потреб управителів багатоквартирних будинків.

Судом було розглянуто ряд клопотань сторін із метою підготовки справи до слухання в судовому засіданні. Дослідивши також представлені сторонами докази та письмові пояснення по суті спору, суд завершив підготовче провадження у справі і призначив справу до судового розгляду.

Судове засідання у справі відбудеться 30 вересня 2016 року. Окружний адміністративний суд міста Києва в черговий раз звертає увагу сторін і їх представників на те, що затягування парламентом вирішення питання призначення суддів на посади безстроково негативно позначається на термінах розгляду судом справ. Судді змушені призначати перші засідання у справах через півтора-два місяці після відкриття провадження і вищезгадана справа не стала винятком.

Джерело: jurliga.ligazakon.ua

, , , , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно