Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Суд визнав незаконним підвищення тарифів на газ для населення

7517.jpg
 

Окружний адміністративний судКіева визнав незаконною постанову Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері енергетики (НКРЕКУ) №583 від 3 березня 2015 про встановлення нових роздрібних цін на газ для населення.

Згідно з документом, позов був поданий трьома особами до НКРЕКУ, президенту України, Кабміну, Мін’юсту і “Нафтогазу України”.

“Зобов’язати НКРЕКУ здійснити невідкладне (від дня набрання законної чинності цієї постанови) публікацію результативній частині цього судового рішення у виданні, в якому було офіційно оприлюднено оскаржуване рішення”, – йдеться в рішенні суду від 3 листопада,розміщеному в Єдиному держреєстрі.

Нагадаємо, 3 березня Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг, підвищила мінімальний тариф для населення на газ, використовуваний для опалення, в 3,3 рази (на 1 791 грн за 1 тис.куб м) – до 3600 грн за 1 тис. куб. м. Така ціна буде діяти на обсяг до 200 куб. м на місяць і лише в опалювальний сезон (з 1 жовтня по 30 квітня).

Обсяг понад 200 куб. м на місяць, а також спожитий не в опалювальний сезон, газ буде оплачуватися за ціною 7188 грн за 1 тис. куб.м.

Ціна газу, що використовується населенням для приготування їжі та підігріву води, зросте з 1 182 грн за тис. Куб. м до 7 188 грн за 1 тис. куб. м.

При відсутності лічильників населення платитиме за газ єдину ціну +7188 грн за 1 тис. Куб. м.

В середньому ціна на газ для населення підвищилася на 285%, що відповідає положенням меморандуму між Кабінетом міністрів з Міжнародним валютним фондом.

Джерело: segodnya.ua

, , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно