Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Сумської забудовник житла “Номак-Інвест” незаконно розтратив понад 8 млн. грн.

286.jpg
 

ТОВ «Номак-Інвест» незаконно витратило понад 8 млн. грн. – Кошти сумських інвесторів молодіжного житлового будівництва.
Як повідомляє прес-служба Держфінінспекції в Сумській області, фахівці служби виявили незаконне витрачання коштів інвесторів молодіжного житлового будівництва на загальну суму 8,1 млн. грн. під час позапланової ревізії ТОВ «Номак-Інвест».Це суспільство виконує функції замовника та забудовника житла для молоді в м. Суми по вул. Інтернаціоналістів, 35, блоки В і Д.

Як з’ясували фінінспектори, посадові особи ТОВ «Номак-Інвест» використали кошти пільгових державних кредитів, виділених позичальникам з державного та місцевого бюджетів, щоб вирішити власні фінансові проблеми.

Наприклад, майже 4,7 млн ​​грн суспільство витратило на об’єкти, не пов’язані з згаданим молодіжним житловим будівництвом. Ще понад 1,8 млн грн безпідставно використано на сплату страхових платежів за ризиками при виконанні будівельно-монтажних робіт.

Крім того, 780 тис. грн ТОВ «Номак-Інвест» перерахувало субпідряднику за роботи, які він не виконав, а в подальшому став неплатоспроможним.

Також посадові особи товариства зайво сплатили 560 тис.грн підрядникам, завищили вартість та обсяги виконаних будівельних робіт, і надали безповоротну фінансову допомогу Сумському регіональному управлінню Фонду сприяння молодіжному житловому будівництву на суму майже 130 тис. грн.

Матеріали ревізії передано до правоохоронних органів.

Джерело: gorod.sumy.ua

Возможно, Вам также будет интересно