Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Світовий банк допоможе Україні у впровадженні земельної реформи

3028.jpg
 

Світовий банк допоможе Україні у впровадженні реформ у сільському господарстві та земельних відносинах. Про це заявила заступник міністра аграрної політики і продовольства України з питань євроінтеграції Владислава Рутицька, повідомляє Мінагропрод.

За її словами, спільний з банком проект створений для підтримки уряду у розробці стратегії реформи аграрного сектора, зміцнення потенціалу Мінагропроду, Державного агентства земельних ресурсів та інших органів центральної влади.

«Йдеться про впровадження та моніторингу ефективних, а головне обґрунтованих реформ.В основі проекту – три компоненти, зокрема аналітична підтримка, створення системи моніторингу земельних відносин, поліпшення доступності та якості даних про агросекторі, а також публічне обговорення ключових реформ і діалог між приватним і державнимсектором. Нам важливо, що до складу керівного комітету увійшли професіонали, які будуть протягом всього проекту підтримувати його проведення та надавати якісні експертні консультації », – зазначила Владислава Рутицька.

За словами керівника проекту Дениса Нізалова, вже визначений план заходів на 2015 рік.

«Ми маємо три компонента. Ця пропозиція по стратегії земельної реформи, вивчення варіантів для подолання недоліків з оформлення права оренди землі тощо.Другим компонентом є впровадження системи моніторингу та щоквартальні звіти. Серед заходів – створення робочої групи з моніторингу, розробка і тестування системи моніторингу в 3-4 областях.І третій компонент включає в себе проведення круглих столів для обговорення актуальних питань, презентація та експертне обговорення аналітичного огляду ринку землі », – повідомив він.

Термін реалізації проекту – з березня 2015 по грудень 2017Найближчим часом в Міністерстві аграрної політики і продовольства України буде створена робоча група з питань моніторингу земельних відносин, який має бути запроваджений в рамках проект

Джерело: realt.ua

Возможно, Вам также будет интересно