Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Світовий рекорд: місце на парковці в житловому комплексі продали за $ 760 тисяч

 

Чи вважаєте, що паркомісця в наших новобудовах коштують космічних грошей? Ви не були в Гонконзі!
Нещодавно в елітному житловому комплексі Sun Hung Kai Properties Ultima місце на його паркінгу продали за 760 тисяч доларів – це абсолютний рекорд в світовому масштабі!

Причому паркувальне місце було звичайнісіньке, нічим особливо не примітна, розміром 2,5 на 5 метрів.Подружня пара, яка його продала, купила його в вересні 2017 року безпосередньо у забудовника за $ 430 тисяч, а в понеділок, 4 червня 2018 го перепродала за $ 760 тисяч, заробивши таким чином на угоді $ 330 тисяч.А заодно побивши попередній світовий рекорд з продажу паркомісця, який теж був встановлений в Гонконзі і склав $ 657 тисяч, повідомляє scmp.com.

Втім.в порівнянні з вартістю навіть найменшої квартири в тому ж районі становить в середньому $ 34 500 за квадратний метр – трохи більше половини вартості «квадрата» паркувального місця. Але якщо розглядати елітний проект, реалізований Sun Hung Kai, цінник набагато вище.Чотирикімнатна квартира площею 178 кв.м в одній з шести веж Ultima коштує $ 12,5 млн.

За словами директора агентства нерухомості Centaline Property Agency Сандії Лау, в комплексі живуть дуже багаті люди, для яких не важлива вартість – для них важливий комфорт і спокій.Тому вони не бажають зайвий раз хвилюватися за свої супер-дорогі авто і для них дрібниця розлучитися з декількома сотнями тисяч доларів при вартості їх квартир в кілька мільйонів.

Джерело: superdom.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно