Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Свято на Позняках: «Київміськбуд» в День вишиванки подарував місту новий будинок!

4121.jpg
 

Будівельники ввели в експлуатацію першу новобудову на Позняках, 4-А і урочисто вручили інвесторам ключі від нових квартир.

Керівники Холдингової компанії разом з будівельниками і головою районної адміністрації під гарний спів Заслуженого ансамблю «Будівельник» урочисто вручили інвесторам ключі від нового житла і побажали щастя і благополуччя в нових будинках.

Віце-президент ПАТ «ХК« Київміськбуд »Аркадій Бондарев зазначив, що відкриття новобудови відбулося в особливий день. В Україні відзначають День вишиванки, а християни вшановують Вознесіння Господнє, що безперечно є сприятливим знаком для новоселів.

«Сьогодні особливий день з кількох причин. Ми відкриваємо чудову 25-поверхівку, і це є безсумнівним святом не тільки для вас, шановні інвестори, але і для всього нашого колективу. «Київміськбуду» виповнюється 60 років, і ваш будинок для нас перший у цьому році.Радісно і те, що сьогодні Українці святкують Всесвітній день вишиванки. Об’єднавшись, ці три свята є символічними і пророкують нашим інвесторам довге і щасливе життя в своїх будинках », – сказав Аркадій Бондарев.

Він також подякував інвесторам від імені керівництва Холдингу і особисто Президента Ігоря Миколайовича Кушніра, за вибір компанії «Київміськбуд» і довіру.

«Бажаємо, щоб у нових квартирах були злагода й достаток, любов і благодать.Розвивайтеся, збільшуйте сім’ї, народжуйте дітей, і будьте щасливі! З новосіллям! », – Підкреслив Аркадій Бондарев.

Новий житловий комплекс, який зводить «Київміськбуд» в Дарницькому районі, місцеві жителі вже охрестили «Маленьким Нью-Йорком».Поряд з будинком, який відкрили сьогодні, будівельники зводять ще 5 нових, в яких будуть жити щасливі новосели.

Глава Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації Геннадій Синцов вітаючи новоселів з отриманням ключів від нових квартир, також подякував будівельникам за якісну роботу і висловив сподівання, що «Київміськбуд» буде продовжувати будуватижитло та об’єкти інфраструктури на масиві Позняки.

«Вітаю зі святом, адже відкриття нового будинку це теж свято. Дарницький район є однією з найбільших будівельних майданчиків Києва, і на сьогоднішній день в ньому проживає близько 400 тис. Населення.Дуже б хотілося, щоб цей мікрорайон, який ви називаєте «Маленьким Нью-Йорком» переріс у великий. Зараз на території Позняков «Київміськбуд» розпочав будівництво двох дитячих садків, це також стане для нас великим святом.Ви тримаєте марку, і нехай так буде і надалі! Вітаю! »- Сказав Геннадій Синцов.

За кожним зведеним будинком велика праця будівельників, тих, хто і в дощ, і в сніг, і в спеку зводить поверх за поверхом, будує житло для нових жителів.Щоб жили в будинках любов, злагода, добробут, щоб народжувалися маленькі кияни.

Як підкреслив директор підрядної організації ТОВ «Ягуар» Василь Рахмайлов, завершення будівництва і відкриття всіх будинків мікрорайону буде проведено в строк.

«Я, як будівельник, який бере участь у зведенні цього мікрорайону, хочу подякувати інвесторів, керівництво« Київміськбуду »за те, що довірили нам будівництво.Цей перший будинок – це тільки початок, ще 5 будинків також незабаром будуть передані інвесторам, які будуть жити і отримувати задоволення. Ще раз вітаю всіх зі святом, до зустрічі в нових будинках », – сказав Василь Рахмайлов.

«Шановні майбутні мешканці, я хочу вас привітати і подякувати за те, що дали нам роботу.Спасибі також замовнику – відомому у всій країні славному «Київміськбуду», який незважаючи на непрості часи, знаходить кошти і можливості для будівництва », – сказав директор субпідрядної організації ТОВ« МЖК-1 »Володимир Рудик.

Після вітальних слів почесні гості на чолі з Аркадієм Бондарєвим, під оплески і радісні посмішки, вручили інвесторам ключі від нового житла і несподівані подарунки.

Радіють сьогодні будівельники, радіє голова Дарницької РДА, але найбільше свято сьогодні все-таки у новоселів. І вони в свою чергу не втомлювалися дякувати будівельників.

«Спасибі« Київміськбуду »за те, що Холдинг завжди виконує свої зобов’язання, і бажаю успіхів у нелегкій роботі будівельникам. Також дякую менеджерів, за те, що вони з повагою і турботою ставляться до нас.Нехай небо над нашою головою буде мирним, що не буде війни, і щоб надалі ці будинки наповнювалися дітьми », – побажала Наталія Савченко, щаслива володарка світлої красивою квартири в новобудові, яку сьогодні відвідали всі присутні на святі.

Джерело: kyivmiskbud.ua

, ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно