Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Тарифи на газ в Україні потрібно підвищити – Коболєв

9769.jpg
 

НАК “Нафтогаз України” вказує на крайню важливість чергового підвищення тарифів на газ для населення з квітня, як це передбачено меморандумом з Міжнародним валютним фондом (МВФ). Про це сказав глава компанії Андрій Коболєв. “У березні повинні бути змінені тарифи.Якщо ми цього не зробимо, упустимо ключовий момент. Це важливо не тільки для “Нафтогазу”, але і для всієї країни “, – сказав Коболєв.

Він додав, що саме завдяки попередньому підвищення тарифів вдалося скоротити дефіцит бюджету НАК, а також країни в цілому.”Ми повинні доводити реформи до кінця. Якщо ми зупинимося на півдорозі, результат буде знівельовано”, – додав Коболєв.

Глава НАК також відзначив, що темп проведення реформ в 2016 році в порівнянні з двома попередніми роками відчутно знизився, однак він розраховує, що уряд і парламент мають достатню політичну волю для завершення реформ в енергетиці.

Раніше прем’єр-міністр Арсеній Яценюк повідомив, що наступний етап підвищення енерготарифів в Україні для населення відбудеться 1 квітня.

Зараз ціна газу для цих категорій споживачів з урахуванням тарифів на транспортування і розподіл та податків становить 2,994 тисяч гривень за тисячу кубометрів (ТКЕ для виробництва тепла для населення), 3,6 тисяч гривень за тисячу кубометрів (пільгова ціна длянаселення) і 7,188 тисяч гривень за тисячу кубометрів (стандартна ціна для населення).

Джерело: segodnya.ua

, ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно