Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Тарифи на комуналку в Україні перевірять міжнародні експерти

3978.jpg
 

Кабмін за проведення міжнародного аудиту встановлених НКРЕКУ тарифів на газ та електроенергію.

Уряд України пропонує для уникнення подальших політичних спекуляцій щодо економічної обгрунтованості встановлених тарифів на житлово-комунальні послуги провести їх аудит за участю чотирьох найбільших міжнародних аудиторськихкомпаній, заявив прем’єр-міністр Арсеній Яценюк.

“У нас пропозиція наступне: всі тарифи повинні пройти аудит найбільших чотирьох міжнародних світових компаній і тоді ми закриємо цю” політологічну лавку “про те, хто бореться за долю українців.Потрібно було п’ять років тому боротися, коли підписували ціну на газ “, – сказав він, виступаючи у Верховній Раді.

За словами Яценюка, рішення про внесення зазначеної пропозиції ухвалене 14 травня після наради з представниками Нацкомісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКУ), НАК “Нафтогаз України” та ПАТ “Укргазвидобування”з ініціативи фракції “Самопоміч”.

У так звану “велику четвірку” міжнародного аудиту та консалтингу входять компанії EY (Ernst & Young), KPMG, PwC і Deloitte.

Яценюк також попросив НКРЕКУ найближчим часом розробити нові правила підключення до енергомереж.

Як раніше повідомляв Кореспондент.net, 1 квітня, набуло чинності рішення Національної комісії регулювання електроенергетики про підвищення тарифів на електроенергію, що відпускається побутовим абонентам.

Також повідомлялося, Міжнародний валютний фонд погодився з необхідністю більш поступового підвищення цін на природний газ для населення і теплокомуненерго, зокрема, збільшення їх у квітні на 10% замість раніше запланованих 50%.

Джерело: korrespondent.net

, , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно