Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Таунхауси під Києвом купують під офіси і дитячі садки

Taunhaus-4
 

“Багато хто думає, що таку нерухомість купувати вигідно, – каже ріелтор. – Є пропозиції, де перший поверх коштує 1-1,2 тисячі доларів за квадратний метр, а мансарда по 600-700 доларів. У таких квартирах квадратний метр дешевше, але якщо квартира на 90-120 квадратів, то ціна на неї кусається”.

За словами експертів, перед наступним опалювальним сезоном дворівневі квартири і таунхаси ще більше впадуть у ціні.

“Коштують такі площі недешево. Горище охолоджується швидше, ніж інші приміщення, – пояснює Роман Ковалинський. – Дешеві дворівневі квартири і таунхауси часто не мають санвузлів на другому поверсі. А це, повірте, великий мінус. Якщо там одна стяжка після забудовника, то в ремонт доведеться вкласти мінімум 10 тисяч доларів”.

Таунхауси і дуплекси часто купують багатодітні батьки та сім’ї, де кілька поколінь живе під одним дахом.

“Зараз все частіше таунхауси під Києвом купують, щоб переобладнати під офісне приміщення або приватний дитсадок, – розповідає брокер. – У листопаді минулого року продав квартиру для юриста. Він на першому поверсі зробив офіс, на другому обладнав холостяцьку квартиру для себе. Півтора роки тому дворівневий таунхаус в нашому агентстві купила жінці, яка відкрила приватний дитячий садок”.

Радить власникам двоповерхового житла встановити кондиціонер на мансарді.

“Насамперед власнику потрібно встановлювати кондиціонер на другому поверсі, тому що влітку дах нагрівається і в кімнатах немає чим дихати. Мої знайомі продали таку квартиру до кризи. Влітку вся сім’я прокидалася о 6 ранку, тому що в кімнаті було, як в сауні, – говорить Ковалинський. – Велику квартиру потім важко здати в оренду, тому що потрібно як мінімум вісім тисяч гривень з квартирантів брати. Багатьом сім’ям це не по кишені, а заселяти компанії студентів або роботяг і перетворити квартиру люкс-класу або престижний таунхаус в ліжко-місце ніхто не хоче”.

Джерело: gazeta.ua

, , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно