Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Театр-шкатулка на північному сході Франції

18953.jpg
 

Французьке архітектурне бюро Dominique Coulon & Associés побудувало абсолютно білий театр, всередині якого ховається яскраво-червоний зал.
Фреймен-Мерлебак – французьке місто в Лотарингії, недалеко від кордону з Німеччиною. Раніше він був великим центром вуглевидобутку, проте в 1990-х роках шахти закрилися, і велика частина населення залишилася без роботи.Для того щоб відродити місто, залучити в нього молодь і збільшити число робочих місць, міські та регіональні влади почали розвивати культурні інституції. Реставрація Театру Теодора Гуві стала частиною програми з порятунку Фреймен-Мерлебак.

Абсолютно біле зовні будівля приховує в собі зал в яскраво-червоних тонах, розрахований на 700 глядачів.Архітектори обрали таку яскраву палітру невипадково – вони хотіли “затвердити його як головне приміщення театру за допомогою кольору, що оспівує саму ідею вистави”, коментують свій проект автори.Зал універсальний: в ньому можуть проходити різні заходи, театральні шоу і музичні вистави.

Для того щоб потрапити в сам зал, потрібно пройти довгий шлях по білим театральним сходах і пандусах, тобто здійснити прогулянку по різним геометричним формам будівлі.Архітектори використовували такий прийом, тому що візуально він розширює простір і показує складну і неоднозначну архітектуру будинку. Грубі, покриті необробленої штукатуркою пандуси створюють контраст з м’якою килимовою доріжкою на підлозі.

Велике панорамне вікно прямо над входом в театр обрамляє черговий виступ фасаду, що підкреслює геометрію простору. З нього відкривається вид на театральну площу і місто, а невеликі сходинки перед ним служать для глядачів місцем відпочинку.

За лаштунками театрального залу розташовуються технічні приміщення і гримерки.Для того щоб внести контраст фактур і квітів, як і у всіх інших зонах театру, архітектори навмисно залишили недоторканими грубі бетонні стіни, підлогу і стелю, разнообразив інтер’єр червоної меблями і освятив яскравими лампочками на дзеркалах.

Джерело: admagazine.ru

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно