Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Текстильна компанія “Ярослав” планує протягом 5 років інвестувати в розвиток до $ 1 млн на рік

19006.jpg
 

Компанія “Ярослав”, що спеціалізується на виробництві текстильних виробів, в найближчі 5 років планує щорічно інвестувати близько $ 1 млн кредитних коштів в модернізацію виробничих потужностей, повідомив власник і директор ПП “Ярослав” Олександр Барсук.
“За останні п’ять років ми інвестували близько $ 5 млн в оновлення текстильного обладнання (фарбувальні і чесальні машини, ткацькі верстати)”, – повідомив А.Барсук в інтерв’ю діловому виданню “Бізнес”.

За його словами, компанія продовжує розширювати потужності і відновлювати зруйновані підприємства. “Наприклад, Сумщина, де ми купили ткацьку фабрику в Кролевці (у 2017 році – ІФ), залишається досить депресивним регіоном.На фабриці зараз працює 70 чоловік, але до наступного літа ми плануємо збільшити кількість працівників до 300 “, – повідомив А.Барсук.

В даний час в структуру виробничих потужностей компанії входять чотири підприємства, на яких розміщені сім майданчиків – ПП “Ярослав” (Київ), ТОВ “Фабрика” Промінь “(смт Димер, Київської обл.), ТДВ” Богуславська суконна фабрика (Київська обл.), ТДВ “Стеблівська бавовняна прядильно-ткацька фабрика” (Черкаська обл.).

Основна спеціалізація – виробництво постільної білизни, пледів, ковдр, матраців, товарів для дітей, кухонного текстилю.

За словами А.Борсука, в даний час 90% продукції реалізується в Україні, а 10% поставляється на експорт, зокрема, в Європу (тоді як до 2014 року продукція експортувалася, перш за все, в Росії).”Ми замістили російський ринок українським та європейським, такі європейські країни, як Норвегія, Швеція, Фінляндія, країни Балтії, Німеччина, Польща, готові повністю викуповувати нашу текстильну продукцію. Хоча платять вони не так” щедро “, як скажімо, Росія.Ми отримуємо запити від російських споживачів і можемо продавати туди товар дорожче. Але Росія – ненадійний клієнт “, – зазначив власник компанії.

За його словами, сьогодні у компанії кілька каналів збуту – 19 фірмових магазинів, інтернет-майданчик і 30 магазинів, відкритих по франчайзингу.

ПП “Ярослав” зареєстровано в Києві в 1995 році. Статутний капітал компанії становить 15 млн грн.У 2016 році виручка ПП склала 276,2 млн грн (у 2015 році – 267,6 млн грн), чистий прибуток – 5 млн грн (9,3 млн грн).

Джерело: interfax.com.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно