Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Tesla запустила найбільшу батарею в світі

18338.jpg
 

Найбільша в світі літій-іонна акумуляторна батарея ємністю 100 МВт.год, зібрана Tesla в штаті Південна Австралія, була офіційно підключена до загальної енергомережі, йдеться в опублікованому повідомленні уряду штату.
Фактично подача електроенергії почалася ще в четвер через підвищеного попиту, викликаного спекотною погодою, відзначає ВВС. Однак глава уряду Південної Австралії Джей Уезерхілл провів урочисту церемонію 1 грудня.

Засновник Tesla Ілон Маск обіцяв зібрати акумуляторну батарею за сто днів з моменту підписання угоди, укладеної. Він уточнив, що якщо Tesla не впорається зі складанням в зазначений термін, то акумуляторна батарея дістанеться Південної Австралії безкоштовно.Зворотний відлік стартував 30 вересня – на збірку батареї в результаті пішло 60 днів.

Акумулятор розташовується в Джеймстаун, в 200 км на північ від найбільшого міста Південної Австралії Аделаїди.Він підключений до вітряної електростанції “Хорнсдейл”, побудованої французькою компанією Neoen.

Акумуляторна батарея здатна забезпечити електрикою 30 тис.будинків протягом години, але, швидше за все, буде використовуватися для підтримки існуючих поставок електроенергії. Вартість сховища оцінюється в $ 50 млн.

Батарея складається з окремих блоків Tesla Powerpack, кожен з них містить 16 літій-іонних акумуляторних зборок з індивідуальними DC-DC-перетворювачами і контролерами. Ємність одного блоку складає 210 кВт.годТаким чином, австралійська батарея зібрана з 476 блоків Powerpack.

Глибина одного блоку – 1,3 метра, ширина – 0,8 метра, а висота – 1,6 м. Кілька таких акумуляторних блоків підключаються до потужному промисловому инвертору, перетворюючого постійний струм в змінний.Інвертор забезпечує трифазне живлення від 380 В до 480 В. Потужність одного блоку Powerpack становить 50 кВт при віддається напрузі 480 В.

Джерело: reform.energy

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно