Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Тільки 7% українців сплатили податок на нерухомість

8787
 

З початку 2016 року фізичним особам – власникам об’єктів нерухомості було відправлено близько 400 тисяч податкових повідомлень про необхідність сплатити податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на суму понад 200 млн. грн., з яких сплачено лише 7%.

“Станом на 4 липня платниками вже сплачено 14 млн. грн. податку на нерухомість. Нагадаю, що податок сплачується протягом 60 днів з моменту вручення податкового повідомлення-рішення”, – наводяться в повідомленні Державної фіскальної служби України слова директора департаменту податків і зборів з фізичних осіб Павла Дроняка.

За його словами, найбільші суми нарахувань податку припадають на Київ – 19 млн. грн., а також в Хмельницькій та Івано-Франківській областях – 14 млн. грн. і 11 млн. грн. відповідно.

Цього року податок на нерухомість сплачують за 2015 рік за тими ставками і з урахуванням тих пільг, які були законодавчо встановлені на той період. Так, розмір податку до сплати розраховувався виходячи із загальної площі об’єкта житлової та нежитлової нерухомості. Ставки податку визначалися рішеннями місцевих рад, при цьому по житловій нерухомості не більше 2% від розміру мінімальної заробітної плати, встановленої на звітний період, за комерційною – не більше 1%.

При цьому пільгові розміри майна, які не обкладалися, розраховувалися виходячи з таких параметрів: для квартир незалежно від їх кількості – 60 кв. м, для житлових будинків – 120 кв.м, для різних типів житлової нерухомості (в разі одночасного перебування у власності квартири і будинки або їх частин) – 180 кв. м.

Джерело: delo.ua

, , , , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно