Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

ТІС відкрив унікальний перевантажувальний комплекс в порту “Південний”

17421.jpg
 

Новий високотехнологічний склад дозволить збільшити обсяги експорту блакитний арматури.
На території контейнерного терміналу ТІС в порту “Південний” відкрито новий високотехнологічний перевантажувальний комплекс для блакитний арматури – спільний проект компаній ТІС і “АрселорМіттал Кривий Ріг”.”Це не просто комплекс, який в стані перевалювати 550 тисяч тонн блакитний арматури виробництва” АрселорМіттал “. Це будівництво економіки країни, це те, що робить нас сильними.Це не тільки робочі місця, які будуть створені після запуску цього терміналу, це те, що дає новий розвиток для металургійної галузі, тисяч суміжних робочих місць “, – заявив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

За словами голови ОДА, новий комплекс дозволить збільшити потужності з перевалки контейнерів, зменшити вартість доставки контейнерів в інші регіони України і розвантажити дороги за рахунок залізничних перевезень.

“Спасибі нашим інженерам, які зробили це реальністю за 5 місяців. За цим стоїть величезний пласт роботи”, – подякував будівельникам за оперативне та якісне виконання роботи співзасновник компанії ТІС Єгор Гребенников.

“Важливо не тільки виробниче якість, але і якість логістики. Важливо не тільки доставляти продукцію, але якісно зберігати. Цей технологічний склад дозволяє цього досягти. Спасибі партнерам з ТІС за оперативне вирішення цього питання.Разом ми досягнемо результатів “, – зазначила заступник генерального директора з маркетингу та збуту” Арселор Міттал Кривий Ріг “Анастасія Татарульева. Загальна вартість проекту перевищує 4,5 мільйона доларів.Це найбільший склад такого рівня технологічності в Україні – площа становить близько 7 тисяч квадратних метрів. Він оснащений чотирма потужними мостовими кранами українського виробництва. Ємність одноразового зберігання на складі – понад 40 тисяч тонн.Комплекс повністю водонепроникний, оскільки арматура чутлива до вологи і опадів.

За її словами, новий високотехнологічний склад дозволить збільшити обсяги експортованої продукції.

Глава Одеської митниці Олександр Власов зазначив ще одну особливість нового комплексу – він єдиний в Україні відповідає останнім вимогам митної інфраструктури.

“Склад дозволить зменшити митне оформлення вантажів як в експортному, так і імпортному режимах. Надалі термінал буде використовуватися для імпортних вантажів, які будуть поширюватися по країні залізничним транспортом.Це дає можливість розвитку не тільки самому ТІС, але і всьому Південному регіону “, – підкреслив Олександр Власов.

ТІС є найбільшим стивідорних оператором України. 20% всіх вантажів, що проходять через Україну морем, обробляються на терміналах ТІС.За підсумками першого півріччя 2017 року вантажопереробка ТИС перевищив 13,5 мільйона тонн вантажів.

Джерело: unian.net

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно