Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

ТОП-5 екстремальних мостів

18972.jpg
 

Тут доведеться затамувати подих, добираючись з одного кінця в інший.
The Royal Gorge Bridge, Колорадо

Роял-міст велично називають Мостом Королівського ущелини. Однак, якщо ти панічно боїшся висоти, такий досвід стане для тебе не найкращим.Прогулятися по Мосту Королівського ущелини, який знаходиться на висоті 90 поверхів, – виклик тільки для сміливців. Розташований Royal Bridge на висоті 291 метра над річкою Арканзас. До речі, цього моста могло зовсім і не бути.Однак, кілька століть назад, в ущелині були виявлені поклади срібла і безліч залізничних компаній боролися за будівництво дороги сюди. Міст побудували тільки в 1929 році.

Зараз це одне з найбільших туристичних визначних пам’яток регіону.Міст придатний тільки для пішохідних прогулянок. Крім неймовірно красивих пейзажів, ущелині порадує вас зоопарком, канатною дорогою, вулицею невеликого містечка за зразком 1880 року.

Carrick-a-Rede Rope Bridge, Ірландія

Мотузковий підвісний міст Каррік-Ред знаходиться на півночі Ірландії. Він з’єднує материк і крихітний острів Каррік. Переможи страх, подолай всього 20 метрів – і ти вже на красивому острові зі своєю таємничою історією.Понад 300 тисяч туристів щорічно відвідують його, проходячи по мосту на висоті 30 метрів.

У перекладі назва моста означає “камінь на дорозі”. За легендами близько 350 років тому на острові жив рибалка, який і побудував міст. З тих пір міст не раз реконструювали.Спорудження, яке ми бачимо сьогодні, існує з 2008 року.

Цікаво, що історія не знає жодного випадку, коли хтось впав з моста. Однак багато людей, діставшись на острів, бояться повертатися назад. Їх з острова Каррік забирають на човнах.При поганій погоді вітер добряче похитує міст. Перейти по ньому при таких умовах – випробування для екстремалів і справжніх сміливців. Однак захоплюючі відчуття не передати словами.

The Immortal Bridge, Китай

Є в китайській провінції Шандон дуже цікаве місце – Мануте Тай ( “Жовті гори”). Вони мають важливе сакральне значення і асоціюються з початком, народженням і відродженням.Коли ти піднімаючи на вершину гір, то побачиш Безсмертний міст.

Сам міст – це три гігантських каменю і ще кілька маленьких. Така споруда створила природа. Ніхто не знає точно, коли камені з’явилися тут і утворили небезпечний міст.Ймовірно, міст існує ще з часів останнього льодовикового періоду. Можливо, саме тому його називають Безсмертним.

The Old Bridge of Konitsa, Греція

Старий міст в Греції знаходиться над річкою Аоос. Він служить входом в місто з такою ж назвою.Нинішній кам’яний міст побудували на місці дерев’яного ще 200 років тому. Такий, здавалося б, простий міст в стародавні часи вимагав чимало витрат.

Головний майстер – Костас Фронцос будував його з 50 помічниками.Цей міст є найвищим і самим широким арочним мостом у всій Греції. Крім того, протягом багатьох років, він вважався безцінним, оскільки для жителів він був єдиною можливістю дістатися до міста.

Придивіться уважно і ви побачите маленький дзвіночок під мостом. Селяни кажуть, коли він починає дзвеніти, міст перетинати небезпечно. Старий міст дуже стійкий і міцний. Ще в 1913 році турки намагалися його зруйнувати.Але величезна 40-метрова арка Старого мосту до сих пір красується на тлі неймовірної природи.

Hussaini Hanging Bridge, Пакистан

Напевно, ти з побоюванням розглядала цей міст навіть на зображенні.Знайте, що для пакистанців в гірських селищах – це звичний шлях подорожей. За допомогою такого моста селяни перетинають озеро борити і добираються до Равалпінді.Хоча в 1978 році завершили будівництво Каракорамского хайвею, міжрегіональне повідомлення залишилося таким же, як 100 років тому.

Хуссайн – міст довгий і дуже “бідний”.Багато дошки старі і поламані, а вітер сильно розгойдує міст, змушуючи серця перехожих завмирати від страху.

Джерело: travel.tochka.net

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно