Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

ТОП-10 найбільш фотографованих міст світу за версією соцмережі Instagram

18424.jpg
 

Які міста світу фотографують найчастіше? Соцмережа Instagram проаналізувала фотознімки, які розміщують в своїх повідомленнях її користувачі та назвала ТОП-10 найбільш фотографованих міст і пам’яток з усього світу.
Подібний рейтинг Instagram проводить вже не перший рік – скласти його допомагає спеціальна програма, яка підраховує геотеги, які супроводжують фотографії користувачів.У підсумку, перше місце в 2017 році дісталося Нью-Йорку – місту, в якому найчастіше знімають Центральний парк, Таймс-сквер, хмарочос Емпайр-стейт-білдінг, Бруклінський міст і звичайно ж, знамениту статую Свободи.

На другому місці в ТОП-10 найбільш фотографованих міст світу знаходиться Лондон (столиця Великобританії), третю позицію зайняла столиця Росії Москва, на четвертому – бразильське місто Сан-Паулу, п’яте займає Париж (Франція), шосте – Лос-Анджелес (США), на сьомому щеодин російський місто – Санкт-Петербург, восьме дісталося столиці Індонезії Джакарті, а дев’яте – турецькому Стамбулу. Барселона замикає десятку.

А самий зображена об’єкт в світі – парк розваг Діснейленд в місті Анахайм, США.Друге і третє місця зайняли пам’ятки Нью-Йорка – Таймс-сквер і Центральний парк, четверте у паризької Ейфелевої вежі, ще один Діснейленд – в японській столиці Токіо – зайняв п’яту сходинку, парк «Чарівне королівство» в американському місті Орландо, штатФлорида на шостому місці, паризький Лувр – на сьомому, Бруклінський міст у Нью-Йорку – на восьмому, черговий парк розваг Діснея в усі те ж Анахаймі (США) – на дев’ятому і на останній позиції – 7-кілометровий бульвар Лас-Вегас-Стріп в однойменному американському місті.

Джерело: superdom.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно