Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Топ-10 найвищих житлових будинків світу

17873.jpg
 

Хмарочосів у світі не так вже мало, але далеко не у всіх з них є житлові квартири. У цій статті ми розглянемо не тільки найвищі будівлі світу, а й найвищі місця для житла людей.
1. Хмарочос Бурдж-Халіфа – це найвищий хмарочос у світі на 2017 рік – 163 поверху. І хоча житловим його назвати його можна з натяжкою – більшу частину будівлі як і раніше займають офіси, виставки і торгові центри, – тут є і квартири.

Причому їх не так вже й мало – тут близько 900 квартир всіх типів (від одно- до чотирикімнатних), які розташовуються з 19 по 108 поверх. Саме Цікаві, що все це суперелітні житло в Бурдж-Халіфа було розкуплено протягом … 8 хвилин після оголошення про початок продажів!

2. Хмарочос Shun Hing Square (вежа Сёньхін) – знаходиться в місті Шеньчжень в Китаї. У будівлі 69 поверхів, сумарна висота яких становить 384 метра (27-е за висотою будівля у світі на 2017 рік). Житлові квартири знаходяться в спеціальній прибудові до 35 поверху хмарочоса.В основній будівлі розташовані офіси, торгові центри і виставковий зал, а також обов’язкова для будівель такого типу оглядовий майданчик з телескопами.

3.Комплекс хмарочосів East Pacific Center – знаходиться в тому ж китайському місті Шеньчжень, де і попереднє будівля, складається з чотирьох веж, максимально кількість поверхів в найвищій з них (вежа А, 306 метрів) – 85.У ній і в її “сусідці” вежі Б (висота 261 м) розташовані виключно квартири.

4. Хмарочос Cayan Tower (Вежа Кайян) – ще один арабський хмарочос-рекордсмен, в якому є житлові квартири.У будівлі 73 наземних і 7 підземних поверхів, на яких розміщені 495 квартир еліт-класу. Від інших хмарочосів цю будівлю відрізняється оригінальною «закрученої» формою, через яку його дах розгорнута по відношенню до основи на 90о.Всі комунікації будинку знаходяться в своєрідному стрижні, який проходить по центру споруди.

5. Хмарочос Океанські вершини – теж розташовані в ОАЕ, в Дубаї. У будівлі 83 поверху і 519 квартир. Як і попередній хмарочос, це злегка закручений до верхньої частини.Деякі квартири господарі використовують як житло під здачу, ціна – від $ 500 за ніч.

6. Хмарочос Q1 Tower – повністю житловий хмарочос в Австралії, в місті Голд-Кост.Є найвищою будівлею на континенті, має 78 поверхів і до споруди Torch Tower в ОАЕ було найвищою житловою будівлею в світі. Мешканці хмарочоса мають доступ до басейнів, спортивного комплексу, SPA-салону та кінотеатру не виходячи з будинку.

7.Хмарочос Вежа Федерація – знаходиться в Москві і є найвищим хмарочосом в Європі.Вежа входить до складу офісного комплексу Москва-сіті, а мешканці квартир Вежі можуть скористатися послугами SPA-центру, численних кафе і торгових центрів, а також піднятися на оглядовий майданчик і подивитися на столицю РФ з висоти 97 поверхів.

8.Хмарочос 432 Park Avenue – знаходиться за відповідною адресою в Нью-Йорку, США. Найвища повністю житловий будинок в світі – 426 метрів, 96 поверхів. Висота стель в квартирах становить 3,84 метра, а в найдорожчих апартаментах є по 6 спалень, 7 ванних кімнат і бібліотека.Якщо в будинку і стандартний набір зручностей – кафе, ресторан, фітнес-центр, басейн і навіть майданчик для гольфу.

9. Хмарочос World One – знаходиться в столиці Індії.Будівництво будівлі завершиться в 2018 році, і тоді воно стане найвищою житловою будівлею в світі (117 поверхів), відібравши пальму першості у попереднього хмарочоса.Цікаво, що хмарочос повинен стати одним з найекономічніших будівель в плані споживання енергії в усьому світі.

10. Хмарочос Princess Tower – ще одна висотка з ОАЕ. 763 квартири, 957 паркувальних місць, 101 наземний поверх і 6 підземних.Серед повністю житлових хмарочосів ця висотка поки що займає друге місце (висота 414 метрів).

Джерело: superdom.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно