Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

ТОП-5 помилок регіональних забудовників

13457.jpg
 

Ми зібрали 5 головних помилок регіональних забудовників, через які пустують їх відділи продажів.

ПРОРАХУНКИ

Найбільшою і кричущою помилкою девелоперів експерти вважають відсутність прорахунку обсягів ринку.

“Забудовники Київської області не спромагаються провести аналіз ринкової ситуації і прорахунки перед початком будівництва”, – вважає віце-президент Асоціації управителів нерухомістю Анатолій Топол.

За його словами, в області може повторитися негативний досвід міста Хмельницький, де забудовники збудували величезну кількість будинків, які стоять незаселеними вже пару років.

ДЕМПІНГ

Другою помилкою девелоперів, що працюють на ринку Київської області, експерти називають ціновий демпінг за рахунок якості будівництва.

“Багато забудовників у гонитві за покупцями стали опускати ціни, при цьому істотно знижуючи якість будівництва і зводячи комплектацію квартир до мінімуму”, – розповідає керівник компанії BGM Максим Кіраковскій.

Він також пояснив, що, на жаль, більшість покупців, маючи обмежений бюджет на покупку квартири, не замислюються над якістю. При цьому вони не розуміють, що вкладати в ремонт і утеплення житла в підсумку їм доведеться практично половину вартості квартири.

КВАДРАТНІ МЕТРИ

Третя помилка – це гонитва за маленькими квартирами. Те, що припустимо і важливо для Києва, абсолютно неприйнятно в передмістях. Варіанти Smart та інші “гостинки” по 18 кв.м. загальної площі квартири хороші для столиці, де городянину потрібно просто переночувати. У передмістя люди їдуть в розрахунку на те, що в цих квартирах вони будуть жити, ростити дітей, зустрічати друзів і т.д.

ЖВАВА МІСЦЕВІСТЬ

Схожа помилка і з будівництвами у жвавих місцях містах-сателітах.

“Виїжджаючи з галасливої ​​столиці, покупці в першу чергу вибирають собі тихі, закриті мікрорайони з облаштованою інфраструктурою подалі від галасливих трас і міської суєти”, – впевнений М. Кіраковскій.

НЕБАЖАННЯ РОЗВИВАТИСЯ

П’ята помилка регіональних забудовників частково пояснює всі перераховані вище промахи.

“Більшість приватних або невеликих девелоперських компаній Київської області залишилися на рівні розвитку 2010-2012 років, вони вважають, що продати можна все, будувати потрібно якомога більше, поки є земля. При цьому абсолютно не замислюються над концепцією проекту і перспективами його обслуговування. Яскраві вивіски, нав’язлива реклама і дорого обставлені офіси продажів не замінять якості проекту і не зроблять життя інвесторів краще”, – вважає А. Топол.

За його словами, майбутнє передмість за охоронюваними, закритими мікрорайонами з розвиненою інфраструктурою в самих комплексах. У 2018-2019 роках покупці квартир обиратимуть теплозберігаючі будинки з облаштованими парковками, а не стоянкою біля будинку.

“Перевагу віддадуть проектам, які надають вільне планування, великі панорамні вікна і близьких за соціальним статусом сусідів”, – також впевнений М. Кіраковскій.

Джерело: stroyobzor.ua

, , , , , , ,

Возможно, Вам также будет интересно