Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Топ-7 рекламних подарунків покупцям будинків і дач

 

У боротьбі за покупця подарунки пропонують забудовники і великі агентства нерухомості: нескладно і готовий інфопривід рекламної компанії. Автомобілі занадто дорогі і як засіб залучення клієнтури злегка приїлися. Шукаємо креатив!
Людина, яка вирішила перевезти сім’ю в приватний будинок або відпочивати на дачі, легких шляхів не шукає. Він підсвідомо готовий стригти траву, пиляти дерева, відбиватися від комарів і помсти листя.Подарунки з нашого списку точно запам’ятаються вашим передплатникам в соцмережах і звернуть увагу на акцію, котеджне селище або земельні ділянки.

1. Елегантний і строгий триммер для створення шляхетного англійського газону.Особливу увагу варто приділити екологічності й безшумної електроприладу: стрижка трави ніколи не переросте в конфлікт з сусідами VIP-села.

2. Надійна і потужна мотокоса для обробки великих площ.Так ви відразу звернете увагу покупців на нестандартні розміри майбутньої резиденції і безкраї можливості для ландшафтних дерзань подружжя власника.

3. Компактна, мобільна і зручна електропила.В описі подарунка не забудьте згадати, що пилкою можна працювати з будь-якого положення, у неї легкий старт або висока швидкість для прискорення процесу різання. Ідеальний варіант для ділянок з великою кількістю дерев.

4.Ефектний і вельми корисний для лісистих ділянок садовий пилосос. Відмінний спосіб привернути увагу клієнтів до кількості сосен на ділянці або плодоносному вишневого саду.

5.Нестандартний, але ефектний прийом проявити турботу про майбутні власників заболоченого ділянки – вуличний ліхтар-знищувач комах. Такий варіант подарунка налаштує потенційних клієнтів на позитивний лад: прогрес впорається з будь-якими проблемами.

6.Налаштувати покупця на релакс і млість допоможуть садові гойдалки з тіньовим навісом: втілена мрія всіх, хто наважився відмовитися від квартири і переїхати в приватний сектор.Вечірні посиденьки під зоряним небом з келихом шардоне – класний промо ролик вашого заміського шале.

7. Апофеоз уявлень про відпочинок в приватному будинку у 90% покупців – аромат шашлику на вечірній зорі.Матеріалізується мрію у вигляді мангалу або гриля з набором шампурів і решіток. Такий смачною реклами ваші клієнти точно не пропустять.

Заощадити бюджет рекламної компанії допоможуть акції і знижки інтернет-магазину ALLO.Пара кліків – і можна придумувати перший пост для Інста.

Джерело: allo.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно