Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Торговий майданчик Aukro.ua закривається

normal-1dah
 

В офіційному повідомленні головною причиною називають рішення керівництва EVO перевести покупців і продавців Aukro «на більш сучасні і технологічні майданчики».

Зараз на Aukro торгує близько: 64 000 продавців. Їх переведуть на інші сервіси EVO: Prom.ua, Bigl.ua і хендмейд-платформу Crafta.ua.

«Вони отримають можливість продавати на онлайн-маркеті Bigl.ua або Prom.ua. При цьому ми зберігаємо їх напрацьований рейтинг та відгуки, їм не доведеться починати з нуля. Для торговців антикваріатом і колекціонерів ми створюємо спеціальний розділ на Crafta.ua», – повідомив директор із розвитку групи компаній EVO Денис Горовий.

Перехід підприємств і продавців на інші торговельні майданчики планують завершити протягом вересня. У компанії автоматизували перенесення товарів, рейтингів і відгуків. Продавцям також обіцяють протягом перехідного періоду «особливі умови» з просування на Bigl.ua і Prom.ua.

Нагадаємо, Aukro.ua ввели до складу групи компаній EVO в липні 2016 року. До групи компаній зараз входять Prom.ua, Вigl.ua, Zakupki. Prom.ua, Kabanchik.ua, Crafta.ua, Goodini.ua і інші проекти.

Джерело: ain.ua

, , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно